Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Super Tank Rumble

Super Tank Rumble

v1.9.1
reklamlar
Super Tank Rumble
Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Super Tank Rumble Açıklama

Super Tank Rumble, kendi tankınızı geliştirdiğiniz ve tankın gücünü diğer oyuncular kanıtlamak için birebir savaşlara çıktığınız eğlenceli bir oyun.

 

Oyunda bir tankı yapmak için ihtiyacınız olan her şey var: paletler, namlular, delinmez zırhlar... Yüzlerce parçadan oluşan bir tankı güçlü hale getirmek için parçaları oldukça iyi monte etmeli ve mümkün olduğu kadar dayanıklı parçalar kullanmalısınız. Eğer tankınız ilk savaşta dökülüyorsa, yeni bir tankı yükseltilmiş parçalarla yeniden oluşturmalısınız.

 

Tankları geliştirmek için oyunculara sunulan parçaların ileri ve güçlü seviyelerini kullanabilmek için oyun içi parapuanlara ihtiyacınız olacak. Parapuan kazanmak için iki seçeneğiniz var: Günlük görevleri başarıyla tamamlamak ve PvP modunda gerçek oyuncularla birebir savaşlara katılmak. 

Artıları

Başarılı sezgisel kontroller,

Eğlenceli oyun içi görevler.

Eksileri

Oyun içi parapuan kazanabilmek için daha fazla seçenek olmalı.

reklamlar

Super Tank Rumble Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 8 ay önce Super Tank Rumble v1.9.1 İçin
ilk yorum ama lego worlds ve youtubers life gelsin!!!