Super Tank Rumble ikon

Super Tank Rumble APK

v1.9.1

Super Tank Rumble Açıklama

Super Tank Rumble, kendi tankınızı geliştirdiğiniz ve tankın gücünü diğer oyuncular kanıtlamak için birebir savaşlara çıktığınız eğlenceli bir oyun.

 

Oyunda bir tankı yapmak için ihtiyacınız olan her şey var: paletler, namlular, delinmez zırhlar... Yüzlerce parçadan oluşan bir tankı güçlü hale getirmek için parçaları oldukça iyi monte etmeli ve mümkün olduğu kadar dayanıklı parçalar kullanmalısınız. Eğer tankınız ilk savaşta dökülüyorsa, yeni bir tankı yükseltilmiş parçalarla yeniden oluşturmalısınız.

 

Tankları geliştirmek için oyunculara sunulan parçaların ileri ve güçlü seviyelerini kullanabilmek için oyun içi parapuanlara ihtiyacınız olacak. Parapuan kazanmak için iki seçeneğiniz var: Günlük görevleri başarıyla tamamlamak ve PvP modunda gerçek oyuncularla birebir savaşlara katılmak. 

Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri Super Tank Rumble ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı sezgisel kontroller,

Eğlenceli oyun içi görevler.

Eksileri

Oyun içi parapuan kazanabilmek için daha fazla seçenek olmalı.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi21.03.2017 - 14:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme2722

Dosya boyutu 64.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7520

GÜVENLİKİndireceğiniz Super Tank Rumble APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.stove.supertank.google

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.1

8 kullanıcı oyuna göre

Super Tank Rumble için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Super Tank Rumble v1.9.1 için
ilk yorum ama lego worlds ve youtubers life gelsin!!!