Dumb Ways to Die ikon

Dumb Ways to Die APK

v35.0.7

Dumb Ways to Die APK, birbirinden komik karakterlerin hikayesini konu alan eğlenceli bir oyun.


Tren istasyonundaki karakterlerden yola çıkarak başlayan oyunda birbirinden eğlenceli 82 mini oyun sizi bekliyor. Eğlenceli kurgusu sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyunun en önemli özelliği kesinlikle eğlenceli olması. Bunu da karakterlerin komik görevleri tamamlama çabasına borçlu. Tabii bu görevleri sizin yerinize getirmeniz gerekiyor; örneğin bazı oyunlarda koşacak, bazı oyunlarda kusmuk temizleyecek bazı oyunlarda telaşlı bir şekilde konuşacaksınız. Yapmanız gereken oyunun keyfini çıkarmak.


Dünya çapında milyonlarca oyuncunun oynadığı Dumb Ways to Die tamamen ücretsiz. Hem eğlenceli hem de komik oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Dumb Ways to Die APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Dumb Ways to Die ekran görüntüleri Dumb Ways to Die ekran görüntüleri Dumb Ways to Die ekran görüntüleri Dumb Ways to Die ekran görüntüleri Dumb Ways to Die ekran görüntüleri

Yorumlar

Dumb Ways to Die için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Dumb Ways to Die v35.0.7 için
bu oyunu oynayan yokmu
Ziyaretçi7 ay önce Dumb Ways to Die v35.0.7 için
ben