Güzel Evim - Rüyalarını Planla ikon

Güzel Evim - Rüyalarını Planla APK

v1.0.123

Güzel Evim - Rüyalarını Planla, kendi evinizi baştan sona tasarlayacağınız eğlenceli bir Android oyunudur.


Eşleştirme tabanlı ilerleyen Güzel Evim oyunu rüyalarınızdaki evi tasarlamanıza imkan veren eğlenceli bir hikayeye sahip. Ev olarak daire, daire, villa ve konak tipleri var. Bunları tasarlayıp geliştirecek olansa sizlersiniz. Evin tasarım detaylarını belirlemek ve eşyaları kazanmak için eşleştirme oyunları oynamanız gerekiyor. Bunlar bildiğimiz diğer Android oyunları ile aynı oynanışa sahip; aynı şekle sahip öğeleri birbiriyle eşleştirerek bölümleri tamamlıyor ve evinizi tamamlamanızı sağlayan ödülleri kazanıyorsunuz.


Güzel Evim - Rüyalarını Planla dekorasyon ve bulmaca tarzı eşleştirme deneyimini bir arada yaşayacağınız eğlenceli bir oyun olmuş. Birçok ücretsiz mobilya ve tasarım kombinasyonlarının yer aldığı oyunda evlerinizi istediğiniz gibi şekillendirerek eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunu oynamak için Güzel Evim - Rüyalarını Planla APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Güzel Evim - Rüyalarını Planla ekran görüntüleri Güzel Evim - Rüyalarını Planla ekran görüntüleri Güzel Evim - Rüyalarını Planla ekran görüntüleri Güzel Evim - Rüyalarını Planla ekran görüntüleri Güzel Evim - Rüyalarını Planla ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder