Konuşan Tom Jetski 2

Konuşan Tom Jetski 2

v1.0.2.121

Tom ve arkadaşları Talking Tom Jetski 2 oyunuyla eğlence dolu bir hikayede buluşuyor. Tropik adaların içerisinde jetski ile görevleri tamamlarken yol üstündeki altınları toplayın ve tüm kilitleri açın.

 

Tom, Henk, Angela, Ginger ve Benn karakterlerinin olduğu oyun eğlenceli bir kurguyla oyuncuların karşısına geliyor. Karakterinizi seçtikten sonra jetski ile birlikte zorlu parkurlardan geçerken tüm altınları toplamaya çalışmanız gerekiyor. Toplayacağınız altınlarla Tom ve arkadaşlarının tropik adasını geliştirebileceğiniz gibi, yeni jetski ve kişiselleştirme kilitlerini de açabiliyorsunuz.

 

Outfit7 ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikleri sayesinde oyunun keyfini yükseltmeyi başarıyor. Talking Tom Jetski 2 APK dosyasını indirerek Tom ve arkadaşlarının eğlencesine hemen ortak olun. İyi eğlenceler.

Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri

Konuşan Tom Jetski 2 bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2.121

GeliştiriciOutfit7

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi23.04.2018 - 12:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme676

Dosya boyutu 77.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8665

Güvenlik seçicileri

Konuşan Tom Jetski 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi3 ay önce Konuşan Tom Jetski 2 v1.0.2.121 için
Oyun daha google play de çıkmadı