Konuşan Tom Jetski 2 ikon

Konuşan Tom Jetski 2 APK

v1.3.2.211

Tom ve arkadaşları Talking Tom Jetski 2 oyunuyla eğlence dolu bir hikayede buluşuyor. Tropik adaların içerisinde jetski ile görevleri tamamlarken yol üstündeki altınları toplayın ve tüm kilitleri açın.

 

Tom, Henk, Angela, Ginger ve Benn karakterlerinin olduğu oyun eğlenceli bir kurguyla oyuncuların karşısına geliyor. Karakterinizi seçtikten sonra jetski ile birlikte zorlu parkurlardan geçerken tüm altınları toplamaya çalışmanız gerekiyor. Toplayacağınız altınlarla Tom ve arkadaşlarının tropik adasını geliştirebileceğiniz gibi, yeni jetski ve kişiselleştirme kilitlerini de açabiliyorsunuz.

 

Outfit7 ekibinin geliştirdiği oyun yüksek kaliteli grafikleri sayesinde oyunun keyfini yükseltmeyi başarıyor. Talking Tom Jetski 2 APK dosyasını indirerek Tom ve arkadaşlarının eğlencesine hemen ortak olun. İyi eğlenceler.

Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tom'un Jet Ski'sine özel yeni çıkartmalar ve efektler eklenmiş.

Yorumlar

Konuşan Tom Jetski 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Konuşan Tom Jetski 2 v1.0.2.121 için
Oyun daha google play de çıkmadı