Homescapes ikon

Homescapes APK

v5.5.6

Homescapes Açıklama

Homescapes eşleştirme oyunları oynayarak görevleri yerine getirdiğiniz başarılı bir simülasyon oyunu.


Hizmetçi Austin karakterini kontrol ettiğiniz oyunda esas göreviniz çalıştığınız evin sıcak ve yeni bir dekora kavuşmasını sağlamak. Bunun için evin tüm işlerine ortak oluyor ve eşya değiştirme, yemek pişirme, bahçe işleri gibi birçok görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Austin'le birlikte bunları yapabilmenin tek yolu eşleştirme oyunlarını tamamlamaktan geçiyor. Başarıyla bitireceğiniz eşleştirme oyunlarından sonra kazanacağınız para puanları ev için harmanız gerekiyor. Buna ek olarak, evdeki eski eşyaları yenileriyle takas yapma seçeneğiniz de var.


Homescapes'de yeniden tasarlayacağınız evin dekorasyonu ve düzenlemeleri için binlerce seçenek yer alıyor. İlk başta kilitli olan bu seçeneklerin büyük çoğunluğunu seviyeniz ilerledikçe kullanabiliyorsunuz. Android'in klasikleşen oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak geliştirilen Homescapes APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Homescapes APK son sürüm güncellemesinde birçok yeni malzeme oyuna eklenmiş. Ayrıca son güncelleme ile beraber oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.5.6

GeliştiriciPlayrix

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.01.2018 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme869

Dosya boyutu 167 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8122

GÜVENLİKİndireceğiniz Homescapes APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playrix.homescapes

APK imzası: b0cb218c78f839529f5721e1b0757a91d1bc1e2e

Homescapes eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Homescapes versiyonları:
  • 1. Homescapes v3.7.4
  • 2. Homescapes v3.3.4
  • 3. Homescapes v2.5.0.900
  • 4. Homescapes v2.2.0.900
  • 5. Homescapes v2.1.0.900
  • 6. Homescapes v1.3.0.900

Homescapes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Homescapes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

13 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder