Homescapes

Homescapes

v1.3.0.900

Homescapes eşleştirme oyunları oynayarak görevleri yerine getirdiğiniz başarılı bir simülasyon oyunu.

 

Hizmetçi Austin karakterini kontrol ettiğiniz oyunda esas göreviniz çalıştığınız evin sıcak ve yeni bir dekora kavuşmasını sağlamak. Bunun için evin tüm işlerine ortak oluyor ve eşya değiştirme, yemek pişirme, bahçe işleri gibi birçok görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Austin'le birlikte bunları yapabilmenin tek yolu eşleştirme oyunlarını tamamlamaktan geçiyor. Başarıyla bitireceğiniz eşleştirme oyunlarından sonra kazanacağınız para puanları ev için harmanız gerekiyor. Buna ek olarak, evdeki eski eşyaları yenileriyle takas yapma seçeneğiniz de var.

 

Homescapes'de yeniden tasarlayacağınız evin dekorasyonu ve düzenlemeleri için binlerce seçenek yer alıyor. İlk başta kilitli olan bu seçeneklerin büyük çoğunluğunu seviyeniz ilerledikçe kullanabiliyorsunuz. Android'in klasikleşen oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak geliştirilen Homescapes APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri

Homescapes bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0.900

GeliştiriciPlayrix Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi12.01.2018 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme272

Dosya boyutu 96.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8122

Güvenlik seçicileri

Homescapes Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder