Homescapes ikon

Homescapes APK

v3.7.4

Homescapes eşleştirme oyunları oynayarak görevleri yerine getirdiğiniz başarılı bir simülasyon oyunu.


Hizmetçi Austin karakterini kontrol ettiğiniz oyunda esas göreviniz çalıştığınız evin sıcak ve yeni bir dekora kavuşmasını sağlamak. Bunun için evin tüm işlerine ortak oluyor ve eşya değiştirme, yemek pişirme, bahçe işleri gibi birçok görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Austin'le birlikte bunları yapabilmenin tek yolu eşleştirme oyunlarını tamamlamaktan geçiyor. Başarıyla bitireceğiniz eşleştirme oyunlarından sonra kazanacağınız para puanları ev için harmanız gerekiyor. Buna ek olarak, evdeki eski eşyaları yenileriyle takas yapma seçeneğiniz de var.


Homescapes'de yeniden tasarlayacağınız evin dekorasyonu ve düzenlemeleri için binlerce seçenek yer alıyor. İlk başta kilitli olan bu seçeneklerin büyük çoğunluğunu seviyeniz ilerledikçe kullanabiliyorsunuz. Android'in klasikleşen oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak geliştirilen Homescapes APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Homescapes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Homescapes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri Homescapes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Homescapes APK güncel sürümü ile;

Bahçe dekorasyonu için yeni malzemeler eklenmiş,

Yeni etkinlikler eklenmiş,

Bahçenizde yetiştirdiğiniz ürünleri sergileyebileceğiniz fuar eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder