Town Village Çiftlik ikon

Town Village Çiftlik APK

v1.4.8

Town Village, şehir ve çiftlik inşası tarzını bir araya getiren başarılı bir oyun.

 

Küçük bir çiftlik kurarak başladığınız oyunda geliştirme araçlarını keşfederek tam bir şehre dönüştürebiliyorsunuz. Evler, fabrikalar, ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve bir şehirde olması gereken ne varsa hepsini inşa edebiliyorsunuz. Tabii bunları yapabilmek için öncelikle çiftliğinizdeki tarım ve hayvansal ürünler üretmeniz, bunları ticaret merkezinde satmanız gerekiyor. Kazanacağınız her parayla çiftliğinizi geliştirmeye özen gösterirseniz hızla ilerlemeniz mümkün.

 

Sparkling Society ekibinin geliştirdiği Town Village Çiftlik'te kullanılan grafikler gayet kaliteli ve akıcı görünüyor. Karmaşık olmayan görev yapısı oyunun en önemli özelliği. Siz tarlanızda ürünlerle ilgilenirken diğer işlerinizin sıraya girmesi acele etmenizi engelliyor ve böylece daha kaliteli üretim yapabiliyorsunuz. Kaliteli ürünü ticaret merkezinde satmak da daha kolay olduğu için para kazanmak zor olmuyor.

 

Şehir ve çiftlik kurma oyunlarını seviyorsanız Town Village Çiftlik oyununu da çok beğeneceksiniz. Town Village Çiftlik APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Town Village Çiftlik ekran görüntüleri Town Village Çiftlik ekran görüntüleri Town Village Çiftlik ekran görüntüleri Town Village Çiftlik ekran görüntüleri Town Village Çiftlik ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder