Get the Girl ikon

Get the Girl APK

v1.2.1

Get the Girl arcade tabanlı geliştirilen keyifli bir bulmaca oyunu.


Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Get the Girl oyununda kadın karakterle buluşmak için türlü tuzaklardan geçmeniz gerekiyor. Kadın karakter labirent gibi bir yerde gizli, amacınız, yol üzerindeki tuzakları geçerek onu oradan almak ve belki de ilk buluşmayı gerçekleştirmek.


Get the Girl bulmaca ve arcade tarzını bir araya getiren keyifli bir oyun kurgusuna sahip. Bulmacaları çözerken hem kendinize hem de kadın karaktere zarar vermeyecek adımları izlemeniz gerekiyor. Bu nedenle pimleri çekerken, dikkatli olmanız şart. Ayrıca yol üstünde sadece tuzaklar yok, bekçiler de sizin için tehlike. Onlara yakalanmadan en kısa sürede kadını kurtarın ve büyük bir aşka yelken açın.


Gamejam ekibinin geliştirdiği oyun hem ücretsiz hem de oynaması oldukça eğlenceli. Ayrıca farklı tarzdaki bulmacası ile de ayrı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Get the Girl APK dosyasını indirerek kurtarma macerasına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Get the Girl ekran görüntüleri Get the Girl ekran görüntüleri Get the Girl ekran görüntüleri Get the Girl ekran görüntüleri Get the Girl ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder