Gacha Life ikon

Gacha Life APK

v1.1.4

Gacha Life, anime karakterlerin sanal hayatını kontrol edeceğiniz eğlenceli bir Android oyunu.


Simülasyon ve macera kurgusu başarıyla bir araya getiren Gacha Life oyununda kendi anime oyununuzu kontrol ediyor ve onun gelişimini sağlıyorsunuz. Moda, dekorasyon, kişisel bakım ve yeni saç modelleri gibi anime karakterinizin birçok özelliğiyle ilgilenmeniz gerekiyor. Gacha Life'ı bir tür sanal yaşam simülasyonuna benzetebilirsiniz. Çünkü oyundaki anime karakterin tüm yaşamını siz yönlendiriyorsunuz.


Oyundaki görevlere ek olarak karakterinizin sosyal yaşamı, eğitimi ve gelecekteki mesleği gibi tüm detayları siz belirliyorsunuz. Tabii bu aşamalara gelmeniz için oyundaki mini oyunlarla anime karakterinizi kendinize alıştırmanız şart. Bu oyunlar aynı zamanda oyun içi puan ödülü sağlıyor, eksiksiz bir şekilde ödülleri toplayarak seviye ilerlemenizi hızlandırmaya çalışın.


Gacha Life tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve eğlenceli anime kurgusu ile oynamaktan keyif alacağınız oyunu Gacha Life APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Gacha Life ekran görüntüleri Gacha Life ekran görüntüleri Gacha Life ekran görüntüleri Gacha Life ekran görüntüleri Gacha Life ekran görüntüleri

Yorumlar

Gacha Life için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Gacha Life v1.1.4 için

Oyun çok güzel

Ziyaretçi10 ay önce Gacha Life v1.1.4 için
Kötü hemde çok kötü