Tom Angela'yı Seviyor ikon

Tom Angela'yı Seviyor APK

v2.2.0.2

Tom ve Angela nihayet bir araya geldiler: Tom Angela'yı Seviyor oyunuyla Tom'a yardımcı olarak Angela ile iyi vakit geçirmesini sağlayın.

 

Konuşan kedi serisinin iki kahramanı Tom Angela'yı Seviyor oyunu ile artık bir aradalar. Bu oyunda temel göreviniz Tom'un Angela'ya olan aşkını ilan etmesine yardımcı olmak. Bunun için Tom'a şarkı, şiir ve güzel sözlerden ipuçları veriyorsunuz, o da gidip Angela'ya okuyor. Tabi arada sırada yaramazlık yapma şansınız da var. Mesela oyunu oynarken telefonu sallarsanız, oyunda yer sallanıyor ve Tom komik bir animasoynla Angela'yı güldürüyor.

 

Tom ve Angela'nın bir arada olduğu oyunda tüm görevleriniz Angela'yı ikna etmek üzerine kurulmuş. Bu sayede hem eğlenceli hem de komik birçok görev bulunuyor. Bunları tamamlayarak ilerlediğinizde Angela ile Tom'un mutluluğunu sağlamış oluyorsunuz. Outfit7 ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Tom Angela'yı Seviyor APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder