Tom Angela'yı Seviyor ikon

Tom Angela'yı Seviyor APK

v2.2.0.2

Tom Angela'yı Seviyor Açıklama

Tom ve Angela nihayet bir araya geldiler: Tom Angela'yı Seviyor oyunuyla Tom'a yardımcı olarak Angela ile iyi vakit geçirmesini sağlayın.

 

Konuşan kedi serisinin iki kahramanı Tom Angela'yı Seviyor oyunu ile artık bir aradalar. Bu oyunda temel göreviniz Tom'un Angela'ya olan aşkını ilan etmesine yardımcı olmak. Bunun için Tom'a şarkı, şiir ve güzel sözlerden ipuçları veriyorsunuz, o da gidip Angela'ya okuyor. Tabi arada sırada yaramazlık yapma şansınız da var. Mesela oyunu oynarken telefonu sallarsanız, oyunda yer sallanıyor ve Tom komik bir animasoynla Angela'yı güldürüyor.

 

Tom ve Angela'nın bir arada olduğu oyunda tüm görevleriniz Angela'yı ikna etmek üzerine kurulmuş. Bu sayede hem eğlenceli hem de komik birçok görev bulunuyor. Bunları tamamlayarak ilerlediğinizde Angela ile Tom'un mutluluğunu sağlamış oluyorsunuz. Outfit7 ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Tom Angela'yı Seviyor APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri Tom Angela'yı Seviyor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.0.2

GeliştiriciOutfit7 Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi21.04.2018 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme478

Dosya boyutu 51.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8653

GÜVENLİKİndireceğiniz Tom Angela'yı Seviyor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.outfit7.tomlovesangelafree

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder