Pirate Kings ikon

Pirate Kings APK

v6.5.6

Pirate Kings, deniz korsanlarının mücadelesini konu alan eğlenceli bir oyun.

 

Milyonlarca gerçek oyuncunun yönettiği korsanlar hem kendi adalarını korumak hem de diğer adalara saldırmak için mücadele ediyor. Kendi korsan adanızı inşa ederek başlayacağınız oyunda görevleri tamamladıkça adanızı cennete çevirecek ve diğer adaları ele geçireceksiniz. Oyundaki görev sistemi bir çark üzerinden belirleniyor. Her bölüm öncesinde çevireceğiniz bu çarkta korsan saldırıları, altın çalma ve ada istilaları gibi farklı görevler bulunuyor. Bu görevleri tamamladığınızda ise adanızı ve korsan geminizi geliştirmenizi sağlayacak para puanları kazanıyorsunuz.

 

Pirate Kings'i öne çıkaran özelliği, macera ve aksiyon görevlerini eğlenceli bir kurguyla oyunculara sunması. Arayüzde kullanılan grafik modellemesi de oyunun eğlencesini oldukça iyi yansıtıyor. Tamamen ücretsiz olan Pirate Kings APK dosyasını indirerek bu eğlenceli korsan oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pirate Kings ekran görüntüleri Pirate Kings ekran görüntüleri Pirate Kings ekran görüntüleri Pirate Kings ekran görüntüleri Pirate Kings ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gemilerin döndürülme fiziğinde geliştirmeler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder