Coin Master ikon

Coin Master APK

v3.5.1130

Coin Master Açıklama

Coin Master, kendi köyünüzü inşa ederken korsanlık yapacağınız sürükleyici bir oyun.


Android'in klasikleşen oyunları arasında yer alan Coin Master oynanış tarzı bakımından çok farklı bir deneyim sunuyor. Oyuna boş bir ada üzerinde kendi köyünüzü inşa ederek başlıyorsunuz ancak, inşa için ihtiyacınız olan altın, kristal, tahta ve çekiç için gerekli olan malzemeleri 'şanslı tekerlek' ismindeki çarktan kazanmanız gerekiyor. Coin Master'ı diğer oyunlardan ayıran en büyük özelliği de bu. Başlangıçtan itibaren çevirmeye başladığınız 'şanslı tekerlek'te ne kadar para kazanırsanız köyünüzü de o kadar geliştiriyorsunuz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde ise buna ek olarak heyecan verici korsan ve köy yağmalama görevlerini tamamlayacaksınız.


Coin Master'ın oyun kurgusunda Viking olarak yer alıyor ve köyünüzü buna uygun olarak geliştiriyorsunuz. Oyunda yapacağınız en büyük etkinlik ise korsan görevlerinden oluşuyor. Ada üzerinde köyünüzü kurduktan sonra, diğer adalardaki köyleri yağmalamak ve köylülerinizin ihtiyacı olan eşyaları toplamak için gemilerinize atlayıp korsancılık görevlerini tamamlıyorsunuz. Görevleri yerine getirirken toplayacağınız kartlarla da yeni fethedilecek adaların kilidini açıyorsunuz. Oyundaki ada takımlarınız geniş olursa ordunuzun gücü o kadar fazla oluyor. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte oynarken bu kritere dikkat etmelisiniz.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça yüksek. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilmesi de Coin Master'ın diğer bir artı özelliği. Coin Master APK dosyasını ücretsiz indirerek şanslı tekerleği çevirmeye ve kendi köyünüzü inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Coin Master APK güncel sürümünde oynanışı etkileyen hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı optimize edilmiş.

Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.1130

GeliştiriciMoon Active

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi16.02.2018 - 09:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme264

Dosya boyutu 68.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8254

GÜVENLİKİndireceğiniz Coin Master APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.moonactive.coinmaster

APK imzası: e9d7dc0c6fa85d5e120014171bed780ae11980c5

Coin Master eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Coin Master versiyonları:
  • 1. Coin Master v3.5.200
  • 2. Coin Master v3.5.6
  • 3. Coin Master v3.3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder