Coin Master ikon

Coin Master APK

v3.5.200

Coin Master, kendi köyünüzü inşa ederken korsanlık yapacağınız sürükleyici bir oyun.


Android'in klasikleşen oyunları arasında yer alan Coin Master oynanış tarzı bakımından çok farklı bir deneyim sunuyor. Oyuna boş bir ada üzerinde kendi köyünüzü inşa ederek başlıyorsunuz ancak, inşa için ihtiyacınız olan altın, kristal, tahta ve çekiç için gerekli olan malzemeleri 'şanslı tekerlek' ismindeki çarktan kazanmanız gerekiyor. Coin Master'ı diğer oyunlardan ayıran en büyük özelliği de bu. Başlangıçtan itibaren çevirmeye başladığınız 'şanslı tekerlek'te ne kadar para kazanırsanız köyünüzü de o kadar geliştiriyorsunuz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde ise buna ek olarak heyecan verici korsan ve köy yağmalama görevlerini tamamlayacaksınız.


Coin Master'ın oyun kurgusunda Viking olarak yer alıyor ve köyünüzü buna uygun olarak geliştiriyorsunuz. Oyunda yapacağınız en büyük etkinlik ise korsan görevlerinden oluşuyor. Ada üzerinde köyünüzü kurduktan sonra, diğer adalardaki köyleri yağmalamak ve köylülerinizin ihtiyacı olan eşyaları toplamak için gemilerinize atlayıp korsancılık görevlerini tamamlıyorsunuz. Görevleri yerine getirirken toplayacağınız kartlarla da yeni fethedilecek adaların kilidini açıyorsunuz. Oyundaki ada takımlarınız geniş olursa ordunuzun gücü o kadar fazla oluyor. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte oynarken bu kritere dikkat etmelisiniz.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça yüksek. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilmesi de Coin Master'ın diğer bir artı özelliği. Coin Master APK dosyasını ücretsiz indirerek şanslı tekerleği çevirmeye ve kendi köyünüzü inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri Coin Master ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Coin Master APK son sürüm güncellemesinde oyuncu deneyimi geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder