Vlogger Go Viral Clicker ikon

Vlogger Go Viral Clicker APK

v2.33.2

Vlogger Go Viral Clicker, en popüler Vlogger olmak için eğlenceli videolar hazırlayacağınız, hayran kitlenizi genişletmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir oyun.


Hayal gücünüzden ilham alarak çekeceğiniz videolar oyun içerisinde sizi yukarılara çekebilir. İhtiyacınız olan tek şey eğlenceli bir video konusu ve kamera. Oyun, video çekimi yapabilmeniz için gerekli olan ekipmanı ve stüdyoyu size veriyor, video konusunu bulmaksa sizin işiniz. Çekeceğiniz her video Vlogger Go Viral Clicker'ı oynayan tüm oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyunculardan ne kadar çok puan alırsanız, o kadar başarılı sayılıyorsunuz.


Vlogger Go Viral Clicker'da popüler olmak için trend konuları takip etmek işinize yarayabilir. Hangi konuların trend olduğunu ise videolarınıza yapılan yorumlardan tespit etmeniz gerekiyor. Müzik, film, hayvanlar, doğa, bilim ve eğlence gibi hemen her konuda video çekmek serbest. Önemli olan oyuncuların videonuzu beğenmesi ve kanalınızın büyümesi. Kanalınız büyüdükçe kazanacağınız elmas ve para puanları video stüdyonuzu ve ekipmanlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Böylece yeni videolarınız daha kaliteli bir alt yapıya sahip olmuş oluyor.


Vlogger Go Viral ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ancak sabırsız oyuncular için oyun içi satın alma seçenekleri var. Bunlar tabii ki isteğe bağlı ve bizce gerek yok. Oyunda hazırlayacağınız videolar zaten para kazanmanızı sağlıyor. Eğlenceli kurgusuyla sizi dünyaın en popüler Vlogger'ı yapacak Vlogger Go Viral - Clicker oyununa ait APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Vlogger Go Viral Clicker nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Vlogger Go Viral Clicker APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Vlogger Go Viral Clicker APK son sürüm güncellemesiyle oyunun tam ekran çalışmasını engelleyen bir hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder