Vlogger Go Viral Clicker ikon

Vlogger Go Viral Clicker APK

v2.43.13

Vlogger Go Viral Clicker Açıklama

Vlogger Go Viral Clicker, en popüler Vlogger olmak için eğlenceli videolar hazırlayacağınız, hayran kitlenizi genişletmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir oyun.


Hayal gücünüzden ilham alarak çekeceğiniz videolar oyun içerisinde sizi yukarılara çekebilir. İhtiyacınız olan tek şey eğlenceli bir video konusu ve kamera. Oyun, video çekimi yapabilmeniz için gerekli olan ekipmanı ve stüdyoyu size veriyor, video konusunu bulmaksa sizin işiniz. Çekeceğiniz her video Vlogger Go Viral Clicker'ı oynayan tüm oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyunculardan ne kadar çok puan alırsanız, o kadar başarılı sayılıyorsunuz.


Vlogger Go Viral Clicker'da popüler olmak için trend konuları takip etmek işinize yarayabilir. Hangi konuların trend olduğunu ise videolarınıza yapılan yorumlardan tespit etmeniz gerekiyor. Müzik, film, hayvanlar, doğa, bilim ve eğlence gibi hemen her konuda video çekmek serbest. Önemli olan oyuncuların videonuzu beğenmesi ve kanalınızın büyümesi. Kanalınız büyüdükçe kazanacağınız elmas ve para puanları video stüdyonuzu ve ekipmanlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Böylece yeni videolarınız daha kaliteli bir alt yapıya sahip olmuş oluyor.


Vlogger Go Viral ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ancak sabırsız oyuncular için oyun içi satın alma seçenekleri var. Bunlar tabii ki isteğe bağlı ve bizce gerek yok. Oyunda hazırlayacağınız videolar zaten para kazanmanızı sağlıyor. Eğlenceli kurgusuyla sizi dünyaın en popüler Vlogger'ı yapacak Vlogger Go Viral - Clicker oyununa ait APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Vlogger Go Viral Clicker APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmesi yapılmış.

Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral Clicker ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.43.13

GeliştiriciTapps Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi28.10.2019 - 14:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme360

Dosya boyutu 49.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9931

GÜVENLİKİndireceğiniz Vlogger Go Viral Clicker APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: br.com.tapps.vloggergoviral

APK imzası: 7753f282de192b105b5badc6e414fa9f121da9ce

Vlogger Go Viral Clicker eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Vlogger Go Viral Clicker versiyonları:
  • 1. Vlogger Go Viral Clicker v2.33.2
  • 2. Vlogger Go Viral Clicker v2.24
  • 3. Vlogger Go Viral - Clicker

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder