Stack Colors! ikon

Stack Colors! APK

v2.1

Stack Colors! APK, oynaması hem basit hem de eğlenceli bir Android oyunu.


Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız Stack Colors tam size göre. Oyun hem basit hem de oldukça eğlenceli. Göreviniz, eğimli bir platform üzerinde duran renk bloklarını toplamak. Ancak, aynı renkteki blokları toplamanız şart. Bazen blokların yeri değişiyor, yanlışlıkla farklı renk toplarsanız bölümü baştan oynamanız gerekiyor. En fazla ve en kısa sürede renk bloklarının hepsini toplayan oyuncu bölümü tam puanla geçmeyi başarıyor.


Android oyun geliştiricisi VOODOO ekibi tarafından sunulan Stack Colors tamamen ücretsiz. Stack Colors APK dosyasını şimdi indirin ve boş zamanlarınızda bu eğlenceli oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Stack Colors! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stack Colors! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stack Colors! ekran görüntüleri Stack Colors! ekran görüntüleri Stack Colors! ekran görüntüleri Stack Colors! ekran görüntüleri Stack Colors! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder