Idle Lumberjack 3D ikon

Idle Lumberjack 3D APK

v1.5.7

Idle Lumberjack 3D Açıklama

Idle Lumberjack 3D, VOODOO ekibi tarafından geliştirilen eğlenceli Android oyunlardan birisi.


Oduncuların ne iş yaptığını merak ettiniz mi? Idle Lumberjack 3D oduncu görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir oyun. Önünüzde kesilmeyi bekleyen büyük bir orman ve ağaçlar var. Bu ormanda hasta olan ağaçları kesmek ve onlardan odun üreterek satmak oyundaki temel göreviniz. Ormanı kurtarmak için kesilmesi gereken bu ağaçları kesecek, satacak ve yeni aletler alarak işinizi geliştireceksiniz.


Idle Lumberjack 3D'de birçok ağaç türü var. Ancak unutmayın, her ağacı kesmeniz gerekmiyor. Bazı ağaçlar ucuz fiyata satılırken bazıları yüksek fiyata satılıyor. Üstelik ormanın yaşamaya devam etmesi için ona bakım yapmanız da şart. Tüm görevleri tamamlayın, para puanları biriktirin ve boş zamanlarınızı eğlenceli bu oyunla geçirin. VOODOO ekibi tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz. Idle Lumberjack 3D APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.7

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi03.09.2020 - 10:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme75

Dosya boyutu 85.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10563

GÜVENLİKİndireceğiniz Idle Lumberjack 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: by.hitbox.magicwoods

APK imzası: f224d097bac10805bd60db7d0de94bf8aee146f4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Idle Lumberjack 3D için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Idle Lumberjack 3D v1.5.7 için
Ya üf