Idle Lumberjack 3D ikon

Idle Lumberjack 3D APK

v1.5.7

Idle Lumberjack 3D, VOODOO ekibi tarafından geliştirilen eğlenceli Android oyunlardan birisi.


Oduncuların ne iş yaptığını merak ettiniz mi? Idle Lumberjack 3D oduncu görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir oyun. Önünüzde kesilmeyi bekleyen büyük bir orman ve ağaçlar var. Bu ormanda hasta olan ağaçları kesmek ve onlardan odun üreterek satmak oyundaki temel göreviniz. Ormanı kurtarmak için kesilmesi gereken bu ağaçları kesecek, satacak ve yeni aletler alarak işinizi geliştireceksiniz.


Idle Lumberjack 3D'de birçok ağaç türü var. Ancak unutmayın, her ağacı kesmeniz gerekmiyor. Bazı ağaçlar ucuz fiyata satılırken bazıları yüksek fiyata satılıyor. Üstelik ormanın yaşamaya devam etmesi için ona bakım yapmanız da şart. Tüm görevleri tamamlayın, para puanları biriktirin ve boş zamanlarınızı eğlenceli bu oyunla geçirin. VOODOO ekibi tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz. Idle Lumberjack 3D APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri Idle Lumberjack 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Idle Lumberjack 3D için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Idle Lumberjack 3D v1.5.7 için
Ya üf