Ice Age Village ikon

Ice Age Village APK

v3.5.7d

Ice Age Village oyunuyla Buz Devri'nin eğlence ve macera dolu hikayesine katılın.

 

Oyun kahramanı keskin dişli sincap Scrat meşe palamudu avına çıkar fakat, başına gelenler ona ve arkadaşlarına yeni bir köy kuracakları yer arayışına iter. Bu yer arama macerasında ise kahramanlarla küçük oyunlar oynayıp, onların köyü güvenli bir şekilde kurmasını sağlıyorsunuz. Buz kaplı ada üzerine kuracağınız köyü, dostlarınızın ihtiyacını karşılamak için geliştirerek tam bir şehre dönüştürmeniz gerekiyor. Ayrıca Scrat'ın rakun, köpek balığı, maymun ve dinozor gibi hayvan dostlarına yardım etmek ve onlara yuva kurmak gibi görevler de bulunuyor.

 

Buz Devri animasyon filminden esinlenerek geliştirildiği için Sid, Manny, Diego ve Scrat oyunda da baş karakter durumunda. Bu karakteri kontrol eden her oyuncunun adasını ziyaret ederek köylerinizi karşılaştırabilir ve en iyi köyü kurmak için kendi aranızda yarışabilirsiniz.

 

Ice Age Village'de kullanılan grafikler oldukça kaliteli ve köyünüzü detaylı bir şekilde yansıtıyor. Film serisine uygun eğlence ve macera dolu görevleri yerine getirmek için Ice Age Village APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Ice Age Village ekran görüntüleri Ice Age Village ekran görüntüleri Ice Age Village ekran görüntüleri Ice Age Village ekran görüntüleri Ice Age Village ekran görüntüleri

Yorumlar

Ice Age Village için toplam 15 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Ice Age Village v2.2.0 için
Süper
Ziyaretçi5 yıl önce ice Age Village v2.8.0m için
Ya lutfen hilleli yapin
Ziyaretçi6 yıl önce ice Age Village v2.6.1 için
Çok beğendim
Ziyaretçi6 yıl önce ice Age Village v2.6.1 için
Çok güzel !
Ziyaretçi6 yıl önce ice Age Village v2.6.1 için
Hilesiz