Going Balls ikon

Going Balls APK

v1.1

Going Balls APK, Android telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz keyifli bir platform oyunu.


İsminden anlayacağınız gibi, Going Balls bir top sürme ve yuvarlama oyunu. Çeşitli engellere sahip olan bir platform üzerinde topu yuvarlayarak en sona kadar başarıyla götürmeye çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta topun platformdan aşağıya düşmemesi. Eğer top platformdan düşerse bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Oyunun grafik kalitesi ve sezgisel kontrolleri gayet başarılı. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için arcade türü oyun arıyorsanız Going Balls sizin için iyi bir seçim olabilir. Going Balls APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Going Balls nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Going Balls APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Going Balls ekran görüntüleri Going Balls ekran görüntüleri Going Balls ekran görüntüleri Going Balls ekran görüntüleri Going Balls ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder