Hide 'N Seek! ikon

Hide 'N Seek! APK

v1.8.5

Hide 'N Seek! Açıklama

Hide 'N Seek APK, Android için geliştirilen keyifli bir saklambaç oyunu.


Çocukluğumuzun oyunu saklambaç Android cihazlara geldi. Hide 'N Seek! oyununda çocuklar gibi saklambaç oynayacak, keyifli zamanlar geçireceksiniz. Oyunumuzun mantığı çok basit: Karmaşık bir platformda gerçek oyuncularla beraber saklambaç oynuyorsunuz. Bazen yakalayan yani ebe rolünde, bazen de saklanan oyuncu olarak görev alıyorsunuz. Hangi görevde olursanız olun, oyunun keyfini çıkarmaya bakın.


Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen Hide 'N Seek boş zamanları değerlendirmek için gayet ideal bir seçim. Kaliteli grafiklerinin yanında keyifli kurgusu da oyunu sevmenizi sağlıyor. Hide 'N Seek APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve saklambaç oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Hide 'N Seek! ekran görüntüleri Hide 'N Seek! ekran görüntüleri Hide 'N Seek! ekran görüntüleri Hide 'N Seek! ekran görüntüleri Hide 'N Seek! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.5

GeliştiriciSupersonic Studios LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.08.2022 - 21:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme19

Dosya boyutu 113 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11104

GÜVENLİKİndireceğiniz Hide 'N Seek! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.seenax.HideAndSeek

APK imzası: 2c6441317b8c40d172cfb900489241090aed12d8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder