Mowing Mazes ikon

Mowing Mazes APK

v1.0.2

Mowing Mazes Açıklama

Mowing Mazes APK, çim biçme ve bulmaca tarzını bir araya getiren eğlenceli Android oyun olarak öne çıkıyor.


Labirentlere benzeyen bahçe gördünüz mü hiç? Mowing Mazes oyununda bu tarz bahçelerin içine girecek ve çim biçme makinenizle çimleri biçerek ilerleyeceksiniz. Oyunun kilit noktası labirent bahçelerin içindeki gizem. Bulmacaları çözerek bu gizemi çözün ve ilginç görevleri tamamlayın. Onlarca seviyenin yer aldığı oyunda bölümleri geçtiğiniz sürece yeni karakterlerin ve bölümlerin kilitleri açılacak, böylece daha zevkli bölümlere adım atacaksınız.


Oynaması gayet keyifli olan Mowing Mazes tamamen ücretsiz bir Android oyun. Klasik tarzda geliştirilen oyun yapısıyla severek oynayacağınız bu oyuna Mowing Mazes APK dosyasını hemen indirerek başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Mowing Mazes ekran görüntüleri Mowing Mazes ekran görüntüleri Mowing Mazes ekran görüntüleri Mowing Mazes ekran görüntüleri Mowing Mazes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciProtostar

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi04.12.2023 - 20:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 93.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11563

GÜVENLİKİndireceğiniz Mowing Mazes APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.protostar.hedgemaze

APK imzası: e674c4d536545bb28baa28ca495b3b1433d1c919

Mowing Mazes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mowing Mazes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder