Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Konuşan Tom Jetski

Konuşan Tom Jetski

v1.1.1
reklamlar
Konuşan Tom Jetski
Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Konuşan Tom Jetski Açıklama

Mobil dünyanın sevimli kedileri Tom ve Angela jetski keyfine çıkıyor. Bu eğlenceli yolculukta onlara bazı görevler verilmiş; bu görevleri yerine getirerek oyuniçi parapuan biriktirmeleri gerekiyor. 

 

Tek parmak hareketi ile kontrol etmesi mümkün olan Konuşan Tom Jetski oyununu isterseniz Tom, isterseniz de Angela ile oynayabiliyorsunuz. Deniz kenarındaki engellere takılmadan size verilen görevleri tamamlamalı ve olabildiğince çok sayıda altın toplamalısınız.

 

Yüksek kalite grafik ve hassas jetski sürüş modellemesinin keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkartabilirsiniz. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak mini yarışlar yapabilir; en yüksek puanı almaya çalışabilirsiniz.

 

Oyun severler için bir ipucu, oynama sırasında parmağınızı geriye doğru kaydırırsanız Jetski daha hızlı gidiyor. İyi oyunlar!

Güncelleme Notları

Konuşan Tom Jetski v1.1.1 sürümünde küçük hata iyileştirmeleri yapılmış.

Artıları

- Kolay kontroller,

- Başarılı grafik ve jetski modellemesi.

Eksileri

- Jetski biraz yavaş gidiyor.

reklamlar

Konuşan Tom Jetski Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 10 ay önce Konuşan Tom Jetski v1.1.1 İçin
oyun cok zor ama,ben bu oyunu beyendim..