Konuşan Tom Jetski ikon

Konuşan Tom Jetski APK

v1.1.1

Konuşan Tom Jetski Açıklama

Mobil dünyanın sevimli kedileri Tom ve Angela jetski keyfine çıkıyor. Bu eğlenceli yolculukta onlara bazı görevler verilmiş; bu görevleri yerine getirerek oyuniçi parapuan biriktirmeleri gerekiyor.


Tek parmak hareketi ile kontrol etmesi mümkün olan Konuşan Tom Jetski oyununu isterseniz Tom, isterseniz de Angela ile oynayabiliyorsunuz. Deniz kenarındaki engellere takılmadan size verilen görevleri tamamlamalı ve olabildiğince çok sayıda altın toplamalısınız.


Yüksek kalite grafik ve hassas jetski sürüş modellemesinin keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkartabilirsiniz. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak mini yarışlar yapabilir; en yüksek puanı almaya çalışabilirsiniz.


Oyun severler için bir ipucu, oynama sırasında parmağınızı geriye doğru kaydırırsanız Jetski daha hızlı gidiyor. İyi oyunlar!

Son güncellemede neler var?

Konuşan Tom Jetski v1.1.1 sürümünde küçük hata iyileştirmeleri yapılmış.

Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri
Artıları

- Kolay kontroller,

- Başarılı grafik ve jetski modellemesi.

Eksileri

- Jetski biraz yavaş gidiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1

GeliştiriciOutfit7 Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi25.10.2016 - 14:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1131

Dosya boyutu 29.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7337

GÜVENLİKİndireceğiniz Konuşan Tom Jetski APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.outfit7.tomsjetski

APK imzası: 769bdf7ba6c94cfa590137dbfa43515e6ebc0fa1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.2

4 kullanıcı oyuna göre

Konuşan Tom Jetski için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Konuşan Tom Jetski v1.1.1 için
oyun cok zor ama,ben bu oyunu beyendim..