Konuşan Tom Jetski ikon

Konuşan Tom Jetski APK

v1.1.1

Mobil dünyanın sevimli kedileri Tom ve Angela jetski keyfine çıkıyor. Bu eğlenceli yolculukta onlara bazı görevler verilmiş; bu görevleri yerine getirerek oyuniçi parapuan biriktirmeleri gerekiyor. 

 

Tek parmak hareketi ile kontrol etmesi mümkün olan Konuşan Tom Jetski oyununu isterseniz Tom, isterseniz de Angela ile oynayabiliyorsunuz. Deniz kenarındaki engellere takılmadan size verilen görevleri tamamlamalı ve olabildiğince çok sayıda altın toplamalısınız.

 

Yüksek kalite grafik ve hassas jetski sürüş modellemesinin keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkartabilirsiniz. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak mini yarışlar yapabilir; en yüksek puanı almaya çalışabilirsiniz.

 

Oyun severler için bir ipucu, oynama sırasında parmağınızı geriye doğru kaydırırsanız Jetski daha hızlı gidiyor. İyi oyunlar!

Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri Konuşan Tom Jetski ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Konuşan Tom Jetski v1.1.1 sürümünde küçük hata iyileştirmeleri yapılmış.

Artıları

- Kolay kontroller,

- Başarılı grafik ve jetski modellemesi.

Eksileri

- Jetski biraz yavaş gidiyor.

Yorumlar

Konuşan Tom Jetski için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Konuşan Tom Jetski v1.1.1 için
oyun cok zor ama,ben bu oyunu beyendim..