Fruit Clinic ikon

Fruit Clinic APK

v0.2.5

Meyvelerin yardımınıza ihtiyacı var. Fruit Clinic APK oyunu ile meyveleri sağlık kontrolünden geçirin, onlarla beraber eğlenceli mini oyunlar oynayın.


Oynaması basit ve eğlenceli oyunlar arasında yer alan Fruit Clinic'te sebze meyve doktoru görevine el atıyorsunuz. İşinizi ciddiye almanız gerek, sebzeler hasta. Onları iyileştirecek olansa sizsiniz. Röntgen çekme, kırık yerlere alçı yapma, ateş ölçe gibi sağlık işlemlerinin birçoğu oyunda var. Bu tür araçları kullanarak sebze ve meyveleri iyileştirin, daha sonra beraber mini oyunlar oynayarak eğlenceli zamanlar geçirin.


Fruit Clinic'te tedavi edeceğiniz her sebze meyve için para ödülü kazanıyorsunuz. Bu ödül parasını da kliniğinizdeki malzemeleri yenilemek ve daha iyi şartlara kavuşturmak için harcamanız gerekiyor. Küresel sıralamada yer almak için sağlık kliniğinizin iyi olması gerektiğini unutmayın. Fruit Clinic APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Fruit Clinic ekran görüntüleri Fruit Clinic ekran görüntüleri Fruit Clinic ekran görüntüleri Fruit Clinic ekran görüntüleri Fruit Clinic ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder