Virtual Beggar ikon

Virtual Beggar APK

v3.152

Virtual Beggar Açıklama

Piksel grafiklerle geliştirilen Virtual Beggar'da kontrol ettiğiniz dilenciyi yoksulluktan kurtarmaya çalışıyorsunuz.

 

Kalacak bir evi olmayan dilenciyi yöneteceğiniz oyunda yoldan geçenlerden para toplamak ve topladığınız paralarla dilenciye iş kurma görevini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. İnsanların dilencinin önünden geçerken verdikleri paraları toplamak için ekrana isabetli dokunuşlar yapmanız gerekiyor. Toplayacağınız bu paralar belli bir limite ulaştıktan sonra bir şirket kuruyor ve ihtiyacı olan diğer insanları işe alıyorsunuz. Aslında bu aşama biraz geç geliyor oyunda ama, eğer seviye yükselmesini beklerseniz en sonunda yapmanız gereken görevler bunlar oluyor.

 

Android'in klasikleşen oyunu Virtual Beggar'ın birçok kişiselleştirme seçenekleri sunuluyor. Dilencinin kıyafeti, şirket binasının iç dekoru ve yaşadığınız evin hemen her detayını istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Bunların hepsi parayla yapıldığı için para kazanmaya ara vermeden devam etmeniz şart. Karakteriniz dilenci durumundayken oyun daha eğlenceli ama şirket sahibi olduktan sonra da görev sayınız artıyor.

 

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Virtual Beggar APK dosyasını indirerek bu yardımsever oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.152

GeliştiriciTreetop Crew

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi04.02.2018 - 12:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme82

Dosya boyutu 29.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8207

GÜVENLİKİndireceğiniz Virtual Beggar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.TreetopCrew.VirtualBeggar

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder