Virtual Beggar ikon

Virtual Beggar

v3.152

Piksel grafiklerle geliştirilen Virtual Beggar'da kontrol ettiğiniz dilenciyi yoksulluktan kurtarmaya çalışıyorsunuz.

 

Kalacak bir evi olmayan dilenciyi yöneteceğiniz oyunda yoldan geçenlerden para toplamak ve topladığınız paralarla dilenciye iş kurma görevini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. İnsanların dilencinin önünden geçerken verdikleri paraları toplamak için ekrana isabetli dokunuşlar yapmanız gerekiyor. Toplayacağınız bu paralar belli bir limite ulaştıktan sonra bir şirket kuruyor ve ihtiyacı olan diğer insanları işe alıyorsunuz. Aslında bu aşama biraz geç geliyor oyunda ama, eğer seviye yükselmesini beklerseniz en sonunda yapmanız gereken görevler bunlar oluyor.

 

Android'in klasikleşen oyunu Virtual Beggar'ın birçok kişiselleştirme seçenekleri sunuluyor. Dilencinin kıyafeti, şirket binasının iç dekoru ve yaşadığınız evin hemen her detayını istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Bunların hepsi parayla yapıldığı için para kazanmaya ara vermeden devam etmeniz şart. Karakteriniz dilenci durumundayken oyun daha eğlenceli ama şirket sahibi olduktan sonra da görev sayınız artıyor.

 

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Virtual Beggar APK dosyasını indirerek bu yardımsever oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri Virtual Beggar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.152

GeliştiriciTreetop Crew

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.02.2018 - 12:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme79

Dosya boyutu 28.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8207

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder