QubeTown ikon

QubeTown APK

v1.0.0

QubeTown oyunu eğlenceli kurguya sahip kasaba kurma ve yönetme oyunudur.

 

Kübik tarzda grafiklerle geliştirilen oyunda Tommy isimli oyun karakterinin kasaba kurmasına ve yönetmesine yardımcı oluyor; tarım, ticaret ve gerektiğinde savaş gibi görevleri yerine getiriyorsunuz.

 

QubeTown Android'in klasik oyun kurgusuna sahip ama oyun hikayesiyle oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Bundaki en önemli kriter kasabadaki ticareti sadece kendiniz değil, kasaba halkıyla beraber yapıyor olmanız. Tarım ürünlerinden gıda ve zanaata kadar oldukça geniş bir ticaret yapısı var, vatandaşlarınızla beraber belirlenmiş hedeflere ulaşmak için günlük bazda görevleri tamamlamak ve gerekli geliştirmeleri yapmak şart.

 

Oyunda günlük görevler sadece tarım ve ticaretle ilgili değil, bazen gerektiğinde vatandaşlarınızı korumak için savaşmanız da gerekiyor. Dış dünyadaki ejderha ve kötü karakterlerin kasabanıza saldırdığında savunma savaşına girmek için her zaman hazır olmanız gerek. 

 

QubeTown'un ilgi çeken özelliklerinden biri de, hem kasabanızı hem de karakterinizi (Tommy) istediğiniz gibi geliştirebiliyor olmanız. Örneğin Tommy'nin saç ve kıyafetlerini yapacağınız işe göre değiştirip, ondan sonra oynayabilirsiniz.

 

Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek, geliştirici olan Webzen'in tecrübesini hissediyorsunuz. Kübik tarzda geliştirilen piksel grafikler de oyunun eğlencesini arttırıyor. Tamamen ücretsiz olan QubeTown APK dosyasını indirerek kasabanızı yönetmeye başlayın. İyi oyunlar.

QubeTown ekran görüntüleri QubeTown ekran görüntüleri QubeTown ekran görüntüleri QubeTown ekran görüntüleri QubeTown ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder