Harvest Land ikon

Harvest Land

v1.8.4

Harvest Land, çevrimiçi gerçek oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz ve kendi çiftliğinizi sıfırdan kurduğunuz eğlenceli bir oyun.

 

Küçük bir tarla ve binayla başlayacağınız oyunda zaman içerisinde hem çiftliğinizi geliştiriyor hem de çiftlikte yetiştireceğiniz ürünleri işlemek için ihtiyacınız olan fabrikaları inşa ediyorsunuz. Kuracağınız fabrikada isterseniz diğer oyuncuların çiftlik ürünlerini de işleme imkanınız var. Bunun için ticaret merkezi üzerinden tamamı gerçek oyunculardan oluşan müşterilerinizi takip etmeniz yeterli. Ayrıca, tüm bu ticareti arkadaşlarınızla da yapabiliyorsunuz.

 

Harvest Land'da kuracağınız çiftlikte sebze, meyve ve tahıl gibi geniş ekin ürünleriyle birlikte birçok hayvan türünü yetiştirebilirsiniz. Çiftliğiniz geliştikçe ada üzerindeki sahip olduğunuz toprak miktarı da artıyor; kazanacağınız yeni topraklara yeni ekinler ekip, hayvan ahırları inşa edebilirsiniz. Oyun genel olarak çiftçilik görevleriyle ilerliyor ancak, ara sıra ada üzerindeki yabani yaşamda da yerine getirmeniz gereken bazı görevler var.

 

Eğlenceli ve kaliteli grafiklere sahip olan Harvest Land'ı tamamen ücretsiz oynamak mümkün, ancak özellikle inşaat işlerinin çabuk bitmesi için kazandığınız para puanları harcamanız gerekiyor. 

Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Shipyard isimli premium bina eklenmiş,

Gemiler için özelleştirme seçenekleri eklenmiş,

70'ten fazla yeni dekorasyon ürünü eklenmiş,

Eklentilerin maksimum sınırı yükseltilmiş,

Grafiklerde geliştirmeler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.4

GeliştiriciMysteryTag

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi30.12.2017 - 12:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme278

Dosya boyutu 96.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8061

Güvenlik seçicileri
Harvest Land eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Harvest Land versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder