Harvest Land ikon

Harvest Land APK

v1.13.4

Harvest Land Açıklama

Harvest Land, çevrimiçi gerçek oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz ve kendi çiftliğinizi sıfırdan kurduğunuz eğlenceli bir oyun.


Küçük bir tarla ve binayla başlayacağınız oyunda zaman içerisinde hem çiftliğinizi geliştiriyor hem de çiftlikte yetiştireceğiniz ürünleri işlemek için ihtiyacınız olan fabrikaları inşa ediyorsunuz. Kuracağınız fabrikada isterseniz diğer oyuncuların çiftlik ürünlerini de işleme imkanınız var. Bunun için ticaret merkezi üzerinden tamamı gerçek oyunculardan oluşan müşterilerinizi takip etmeniz yeterli. Ayrıca, tüm bu ticareti arkadaşlarınızla da yapabiliyorsunuz.


Harvest Land'da kuracağınız çiftlikte sebze, meyve ve tahıl gibi geniş ekin ürünleriyle birlikte birçok hayvan türünü yetiştirebilirsiniz. Çiftliğiniz geliştikçe ada üzerindeki sahip olduğunuz toprak miktarı da artıyor; kazanacağınız yeni topraklara yeni ekinler ekip, hayvan ahırları inşa edebilirsiniz. Oyun genel olarak çiftçilik görevleriyle ilerliyor ancak, ara sıra ada üzerindeki yabani yaşamda da yerine getirmeniz gereken bazı görevler var.


Eğlenceli ve kaliteli grafiklere sahip olan Harvest Land'ı tamamen ücretsiz oynamak mümkün, ancak özellikle inşaat işlerinin çabuk bitmesi için kazandığınız para puanları harcamanız gerekiyor.

Son güncellemede neler var?

Harvest Land APK son sürüm güncellemesinde 20 yeni seviye eklenmiş, yeni endüstriyel bina türleri eklenmiş, yeni dekorasyon malzemeleri eklenmiş ve oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri Harvest Land ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.13.4

GeliştiriciMysteryTag

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi30.12.2017 - 12:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme330

Dosya boyutu 172 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8061

GÜVENLİKİndireceğiniz Harvest Land APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.evogames.slavsforvk

APK imzası: 25bd9546b17d2f1337397640b5cdba013f57b1a2

Harvest Land eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Harvest Land versiyonları:
  • 1. Harvest Land v1.10.6
  • 2. Harvest Land v1.8.4
  • 3. Harvest Land v1.6.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

8 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder