Moy 4 - Virtual Pet Game ikon

Moy 4 - Virtual Pet Game APK

v1.95

Moy 4 - Virtual Pet Game Açıklama

Moy 4 oyunuyla sevimli evcil hayvan Moy'u yetiştirin ve onlarca mini oyunlarla keyifli zamanlar geçirin.

 

Sanal evcil hayvan yetiştireme oyunu olan Moy 4'te evcil hayvanınızı yetiştirme, besleme, kıyafetlerini giydirme ve temizleme gibi görevlerle karşılaşıyorsunuz. Her hayvan gibi Moy da ilgi istiyor tabii ki, onu sevmeyi ve onunla mini oyunlar oynayarak eğlendirmeyi unutmayın. Siz onunla ne kadar ilgilenirseniz, o da sizinle o kadar mutlu oluyor.

 

Sevimli Moy ile oynayacağınız oyunlar arasında müzik kursları, çeşitli ev görevleri ve eşleştirme tarzı oyunlar bulunuyor. Moy'la ilgilendikçe ödül puanları kazanıyorsunuz, bu ödül puanlarını da yine Moy'un ihtiyaç duyacağı malzemeleri satın almak için kullanmanız gerekiyor.

 

Moy 4 hem grafik kalitesi hem de basit kontrolleri sayesinde oynaması oldukça keyifli bir oyun. Ekrana yapacağınız küçük dokunuşlarla sanal evcil hayvanınızın hemen her ihtiyacınız karşılayabiliyorsunuz. Ücretsiz olan Moy 4 APK'yi indirip hemen onunla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.95

GeliştiriciFrojo Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi07.04.2018 - 13:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme153

Dosya boyutu 26.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8601

GÜVENLİKİndireceğiniz Moy 4 - Virtual Pet Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.frojo.moy4.android

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Moy 4 - Virtual Pet Game için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Bbbursa6 yıl önce Moy 4 - Virtual Pet Game v1.95 için
Çok güzel olmuş teşekürler