Moy 4 - Virtual Pet Game ikon

Moy 4 - Virtual Pet Game APK

v1.95

Moy 4 oyunuyla sevimli evcil hayvan Moy'u yetiştirin ve onlarca mini oyunlarla keyifli zamanlar geçirin.

 

Sanal evcil hayvan yetiştireme oyunu olan Moy 4'te evcil hayvanınızı yetiştirme, besleme, kıyafetlerini giydirme ve temizleme gibi görevlerle karşılaşıyorsunuz. Her hayvan gibi Moy da ilgi istiyor tabii ki, onu sevmeyi ve onunla mini oyunlar oynayarak eğlendirmeyi unutmayın. Siz onunla ne kadar ilgilenirseniz, o da sizinle o kadar mutlu oluyor.

 

Sevimli Moy ile oynayacağınız oyunlar arasında müzik kursları, çeşitli ev görevleri ve eşleştirme tarzı oyunlar bulunuyor. Moy'la ilgilendikçe ödül puanları kazanıyorsunuz, bu ödül puanlarını da yine Moy'un ihtiyaç duyacağı malzemeleri satın almak için kullanmanız gerekiyor.

 

Moy 4 hem grafik kalitesi hem de basit kontrolleri sayesinde oynaması oldukça keyifli bir oyun. Ekrana yapacağınız küçük dokunuşlarla sanal evcil hayvanınızın hemen her ihtiyacınız karşılayabiliyorsunuz. Ücretsiz olan Moy 4 APK'yi indirip hemen onunla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri Moy 4 - Virtual Pet Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Moy 4 - Virtual Pet Game için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Bbbursa3 yıl önce Moy 4 - Virtual Pet Game v1.95 için
Çok güzel olmuş teşekürler