Railroad Manager 3 ikon

Railroad Manager 3 APK

v3.1.10

Demir yollarının kralı Railroad Manager 3 oyunuyla belli oluyor. Kendi şirketinizi kurun ve şehirler arası taşımacılık yaparak şirketinizi büyütün.


Tanıtımdan anlayacağınız gibi Railroad Manager 3 kendinize ait bir demiryolu şirketi kurarak yönettiğiniz eğlenceli bir oyun. Geniş bir dünya haritasının olduğu oyunda kendinize şehirler arası rotalar oluşturun ve taşımacılık görevlerinden paralar kazanarak işinizi büyütün. Oyundaki temel göreviniz şirketin tüm işlerini yerine getirmek. Ancak en önemlisi kesinlikle zenginleşerek şirketinizi büyütmek.


Railroad Manager 3'te size en çok para kazandıran görevler yolcu ve eşya taşımacılığı. Kuracağınız her yeni rota üzerinde taşımacılık kalitesini arttırarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca oyuncunun oynadığı oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Railroad Manager 3 APK dosyasını hemen indirin ve kendi şirketinizin başına geçin. İyi oyunlar.

Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder