Railroad Manager 3 ikon

Railroad Manager 3 APK

v3.1.10

Railroad Manager 3 Açıklama

Demir yollarının kralı Railroad Manager 3 oyunuyla belli oluyor. Kendi şirketinizi kurun ve şehirler arası taşımacılık yaparak şirketinizi büyütün.


Tanıtımdan anlayacağınız gibi Railroad Manager 3 kendinize ait bir demiryolu şirketi kurarak yönettiğiniz eğlenceli bir oyun. Geniş bir dünya haritasının olduğu oyunda kendinize şehirler arası rotalar oluşturun ve taşımacılık görevlerinden paralar kazanarak işinizi büyütün. Oyundaki temel göreviniz şirketin tüm işlerini yerine getirmek. Ancak en önemlisi kesinlikle zenginleşerek şirketinizi büyütmek.


Railroad Manager 3'te size en çok para kazandıran görevler yolcu ve eşya taşımacılığı. Kuracağınız her yeni rota üzerinde taşımacılık kalitesini arttırarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca oyuncunun oynadığı oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Railroad Manager 3 APK dosyasını hemen indirin ve kendi şirketinizin başına geçin. İyi oyunlar.

Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.10

GeliştiriciLudetis UG (haftungsbeschränkt)

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi06.11.2019 - 11:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme20

Dosya boyutu 39.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9952

GÜVENLİKİndireceğiniz Railroad Manager 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: de.ludetis.android.railroadmanager

APK imzası: b2855b51da3a90d9622e8492d03f3d7851220b28

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder