Railroad Manager 3 ikon

Railroad Manager 3

v3.1.10

Demir yollarının kralı Railroad Manager 3 oyunuyla belli oluyor. Kendi şirketinizi kurun ve şehirler arası taşımacılık yaparak şirketinizi büyütün.


Tanıtımdan anlayacağınız gibi Railroad Manager 3 kendinize ait bir demiryolu şirketi kurarak yönettiğiniz eğlenceli bir oyun. Geniş bir dünya haritasının olduğu oyunda kendinize şehirler arası rotalar oluşturun ve taşımacılık görevlerinden paralar kazanarak işinizi büyütün. Oyundaki temel göreviniz şirketin tüm işlerini yerine getirmek. Ancak en önemlisi kesinlikle zenginleşerek şirketinizi büyütmek.


Railroad Manager 3'te size en çok para kazandıran görevler yolcu ve eşya taşımacılığı. Kuracağınız her yeni rota üzerinde taşımacılık kalitesini arttırarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca oyuncunun oynadığı oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Railroad Manager 3 APK dosyasını hemen indirin ve kendi şirketinizin başına geçin. İyi oyunlar.

Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri Railroad Manager 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.10

GeliştiriciLudetis UG (haftungsbeschränkt)

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi06.11.2019 - 11:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme18

Dosya boyutu 38.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9952

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder