Yes or No?! - Food Pranks ikon

Yes or No?! - Food Pranks APK

v1.0.8

Şaka yapmayı sever misiniz? Yes or No Food Pranks oyunu şaka üzerine kurulmuş eğlenceli bir oyun.


Yemek sürprizi gibi bir kurguya sahip olan oyunda gözleri bağlı bir kızla eğlenceli şaka oyunları oynuyorsunuz. Amacınız, gözleri bağlı olan kızın tahmin ettiğinden farklı bir seçeneği ona sunmak. Seçenekler arasında acı, ekşi veya tatlı gibi yiyecekler var. Örneğin, siz acı bir yemek seçtiğinizde kız tatlı bir yemek seçerse oyunu siz kazanmış oluyorsunuz. Tabii kız buna gülüyor ancak tam tersi olduğunda da çok üzülüyor. Bu sefer eğlence sırası size geçmiş oluyor.


Android klasik oyunlar arasında yer alan bu yapım boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet ideal. Özellikle şaka seven oyuncuların beğenerek oynayacağı oyun tamamen ücretsiz. Yes or No Food Pranks APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Yes or No?! - Food Pranks nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Yes or No?! - Food Pranks APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Yes or No?! - Food Pranks ekran görüntüleri Yes or No?! - Food Pranks ekran görüntüleri Yes or No?! - Food Pranks ekran görüntüleri Yes or No?! - Food Pranks ekran görüntüleri Yes or No?! - Food Pranks ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder