Mining Inc ikon

Mining Inc APK

v1.10.1

Mining Inc APK oyunu ile maden imparatorluğunuzu kurun ve yönetin.


Mining Inc oyununda değerli madenleri çıkartıp işleyen büyük bir maden ocağını yönetiyorsunuz. Göreviniz, her türlü değerli madeni keşfetmek, onları çıkarmak ve satarak para kazanmak. Elmaslar, yakutlar, altınlar ve tabii ki diğer tüm değerli taşlara oyunda yer verilmiş. Hepsi de maden ocağınızın farklı bölgesinde. Size düşen tüm taşları keşfetmek.


Madencilik yapmanız için ihtiyacınız olan tüm malzeme oyunda var. İlk başlarda bu malzemelerin bir kısmı kilitli oluyor. İlerleyen bölümlerde kazanacağınız para ödülleri sayesinde kilitleri açarak kullanabilirsiniz. Özellikle kazıcı araçları değerli taşları çıkarmak için olmazsa olmaz. Bu nedenle kazıcı aracınızı sürekli geliştirmeniz gerek.


Mining Inc ücretsiz olarak oyunculara sunulan bir yapım. Kaliteli grafikleri, geniş oyun içeriği ve başarılı fizik modellemesi sayesinde oyunu severek oynayacaksınız. Mining Inc APK dosyasını hemen indirin ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Mining Inc nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mining Inc APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder