Mining Inc ikon

Mining Inc APK

v1.10.1

Mining Inc Açıklama

Mining Inc APK oyunu ile maden imparatorluğunuzu kurun ve yönetin.


Mining Inc oyununda değerli madenleri çıkartıp işleyen büyük bir maden ocağını yönetiyorsunuz. Göreviniz, her türlü değerli madeni keşfetmek, onları çıkarmak ve satarak para kazanmak. Elmaslar, yakutlar, altınlar ve tabii ki diğer tüm değerli taşlara oyunda yer verilmiş. Hepsi de maden ocağınızın farklı bölgesinde. Size düşen tüm taşları keşfetmek.


Madencilik yapmanız için ihtiyacınız olan tüm malzeme oyunda var. İlk başlarda bu malzemelerin bir kısmı kilitli oluyor. İlerleyen bölümlerde kazanacağınız para ödülleri sayesinde kilitleri açarak kullanabilirsiniz. Özellikle kazıcı araçları değerli taşları çıkarmak için olmazsa olmaz. Bu nedenle kazıcı aracınızı sürekli geliştirmeniz gerek.


Mining Inc ücretsiz olarak oyunculara sunulan bir yapım. Kaliteli grafikleri, geniş oyun içeriği ve başarılı fizik modellemesi sayesinde oyunu severek oynayacaksınız. Mining Inc APK dosyasını hemen indirin ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri Mining Inc ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.10.1

GeliştiriciGreen Panda Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi13.11.2020 - 17:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme17

Dosya boyutu 170 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10658

GÜVENLİKİndireceğiniz Mining Inc APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gpp.mininginc

APK imzası: cf6e1b39db295915b0412adf66d337a802d72021

Mining Inc nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mining Inc APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder