Diamond Digger Saga ikon

Diamond Digger Saga APK

v2.53.0

Android'in elmas ve şeker patlatma oyunları arasında özel bir yeri olan King, yeni oyunu Diamond Digger Saga'yla oyuncuları macera dolu bir elmas kazısına davet ediyor.


Candy Crush ve Farm Heroes'le kendisini kanıtlayan King tarafından geliştirilen oyunda Diggy isimli sevimli karakterin elmas kazıları yaparak özel hazineleri ortaya çıkardığı bir macera yolculuğuna eşlik ediliyor. Diggy'nin bulduğu haritaya göre ilerlemeniz gereken oyunun ilk bölümleri oldukça kolay, en az üç elması yanaya denk getirerek yol kazarak ilerliyor ve seviye yükseliyorsunuz. Ancak seviye yükseldikçe elmas ve hazine bulmak oldukça zorlaşıyor. Karşılaşacağınız bu zorlukları aşmak için özel simgeleri toplayarak elde edeceğiniz patlatıcıları kullanmanız gerekiyor.


Yüksek kaliteli grafikleriyle oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Diamond Digger Saga APK dosyasını indirerek Diggy'nin macerasına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Diamond Digger Saga ekran görüntüleri Diamond Digger Saga ekran görüntüleri Diamond Digger Saga ekran görüntüleri Diamond Digger Saga ekran görüntüleri Diamond Digger Saga ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Diamond Digger Saga APK son güncellemesi ile elmas ödülleri güncellenmiş, yeni bölümler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder