Fishdom ikon

Fishdom APK

v5.36.0

Android ekosisteminin klasik oyunları arasında yer alan Fishdom'un eğlenceli dünyasına tanıklık edin. Deniz kabuğu, deniz atı, salyangoz gibi deniz canlılarını üçer üçer eşleyerek minik balığın gelişimini sağlamanız gerekiyor. Çeşitli sürpriz görevlerin de olduğu Fishdom ile kazandığınız para puanlar ile daha yetenekli balıklar alabilir veya halihazırdaki minik balığınızın bakımını sağlayabilirsiniz. Onlarca seviyenin ve ülkelere göre belirlenmiş akvaryum tasarımlarının yer aldığı oyunda eğlenceli zamanlar geçirmek için Fishdom APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın.

Fishdom nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fishdom APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Fishdom ekran görüntüleri Fishdom ekran görüntüleri Fishdom ekran görüntüleri Fishdom ekran görüntüleri Fishdom ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fishdom APK yeni sürümünde oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder