Mow Zombies ikon

Mow Zombies APK

v1.3.3

Mow Zombies, zombi avcılığı yapacağınız eğlenceli bir Android oyunu.


Android zombi oyunları arasında yer alan Mow Zombies'in hikayesi, dünyanın zombiler tarafından istila edilmesi üzerine başlıyor. Bu hikayede insanların kurtuluş umudu olan siz ve sizin gibi sağlıklı olan birkaç kahramandan ibaret. İnsanların son gücü olarak zombilere karşı savaşacak ve dünyayı kurtarmaya çalışacaksınız.


Mow Zombies'te zombiler savaş alanının her yerinden gelecek şekilde kurgulanmış. Bu nedenle savaşırken sürekli ağır silahlara ihtiyacınız oluyor. Yapmanız gereken ise zombi ordularını tamamen yok etmek. Görevleri başarıyla tamamladığınızda kazanacağınız ödülleri kullanarak, yeni ve daha etkili silahları ekipmanınıza ekliyorsunuz.


Mow Zombies'teki savaşlar genel olarak şehirdeki haritalarda geçiyor. Birçok şehri istila eden zombi ordusu olduğu için, çok farklı alanlarda savaş vermeniz gerekiyor. Çarpıcı grafikleri ve eğlenceli oyun kurgusu ile öne çıkan bu oyunu oynamak için Mow Zombies APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyunun ücretsiz olduğunu belirtelim. İyi eğlenceler.

Mow Zombies nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mow Zombies APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder