Mow Zombies ikon

Mow Zombies APK

v1.6.37

Mow Zombies Açıklama

Mow Zombies, zombi avcılığı yapacağınız eğlenceli bir Android oyunu.


Android zombi oyunları arasında yer alan Mow Zombies'in hikayesi, dünyanın zombiler tarafından istila edilmesi üzerine başlıyor. Bu hikayede insanların kurtuluş umudu olan siz ve sizin gibi sağlıklı olan birkaç kahramandan ibaret. İnsanların son gücü olarak zombilere karşı savaşacak ve dünyayı kurtarmaya çalışacaksınız.


Mow Zombies'te zombiler savaş alanının her yerinden gelecek şekilde kurgulanmış. Bu nedenle savaşırken sürekli ağır silahlara ihtiyacınız oluyor. Yapmanız gereken ise zombi ordularını tamamen yok etmek. Görevleri başarıyla tamamladığınızda kazanacağınız ödülleri kullanarak, yeni ve daha etkili silahları ekipmanınıza ekliyorsunuz.


Mow Zombies'teki savaşlar genel olarak şehirdeki haritalarda geçiyor. Birçok şehri istila eden zombi ordusu olduğu için, çok farklı alanlarda savaş vermeniz gerekiyor. Çarpıcı grafikleri ve eğlenceli oyun kurgusu ile öne çıkan bu oyunu oynamak için Mow Zombies APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyunun ücretsiz olduğunu belirtelim. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Mow Zombies APK son sürüm güncellemesinde yeni silah modeli eklenmiş, yeni bölümler eklenmiş ve hata düzeltmeleri yapılmış.

Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri Mow Zombies ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.37

GeliştiriciDigital Native

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.06.2020 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 227 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10480

GÜVENLİKİndireceğiniz Mow Zombies APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.BlueShark.gp.MZombies

APK imzası: 956c6a8bc9305e988adbf588c71d977e2fa5c40e

Mow Zombies eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Mow Zombies versiyonları:
  • 1. Mow Zombies v1.3.3

Mow Zombies nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mow Zombies APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder