Food Truck Chef Cooking Games Delicious Diner ikon

Food Truck Chef Cooking Games Delicious Diner APK

v1.7.7

Food Truck Chef, kendi seyyar restoranınızı işleteceğiniz eğlenceli bir Android oyunu.


Oynaması gayet eğlenceli olan Food Truck Chef'te kendinize ait minibüs ile restoran işletmeciliğine adım atıyorsunuz. Türkiye'de de sık sık gördüğümüz seyyar restoran gibi bir mantıkla geliştirilen oyunda, şehrin farklı bölgelerine giderek müşteriler topluyor ve onlara yemekler yaparak para kazanıyorsunuz.


Android kafe ve restoran işletme oyunları arasında yer alan oyun özellikle minibüs tarzında olduğu için oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Restoran ve kafe oyunlarını seviyorsanız, Food Truck Chef kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Makarnadan keklere, pizzadan fırında tavuk pişirmeye kadar geniş menünüzü müşterilerle paylaşarak para kazanmanın keyfini çıkarın. Food Truck Chef APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Food Truck Chef Cooking Games Delicious Diner ekran görüntüleri Food Truck Chef Cooking Games Delicious Diner ekran görüntüleri Food Truck Chef Cooking Games Delicious Diner ekran görüntüleri Food Truck Chef Cooking Games Delicious Diner ekran görüntüleri Food Truck Chef Cooking Games Delicious Diner ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder