Big Farm: Mobile Harvest ikon

Big Farm: Mobile Harvest APK

v10.46.31934

Big Farm: Mobile Harvest Açıklama

Big Farm: Mobile Harvest ile kendi köyünüzü ve çiftliğinizi kurun, yönetin.


Oyun, yaşlı George amcanın tarla, besi hayvanı ve gerekli tüm araçların olduğu bir çiftliği size bırakmasıyla başlıyor. Tüm çiftlik oyunlarında olduğu gibi tarlaları ekip biçecek, hayvanları besleyip ürünlerini satacak ve traktörle hasat için tarlalarınızı gezeceksiniz. Big Farm'ı eğlenceli yapan temel özelliği çiftliğin büyük bir köye dönüşme ihtimali. Ancak bunun için öncelikle iyi bir çiftçi olduğunuzu ispatlamanız gerekiyor.


Big Farm'da yöneteceğiniz çiftlikte yetişen tüm ürünleri pazar yerinde satılığa çıkartarak para kazanmanız şart. Çiftlikte ve köyde kuracağınız tüm binaları, satın alacağınız tüm tarım aletleri pazar yerinden kazandığınız paralarla yapabiliyorsunuz. Para kazanmak tabii ki önemli ama iyi bir çiftçi olmak için yeterli değil. Tarlaların bakımını zamanında yapmak, hayvanlarınızla sürekli ilgilenmek ve çiçeklerin yetişmesini sağlamak gibi günlük görevleri eksiksiz yapmanız şart.


Big Farm: Mobile Harvest'de tüm oyuncular topluluk kısmında bir araya gelebiliyor. Bu toplulukta oyunu oynayan diğer çiftçilerle sohbet edebiliyor ve kendi çiftliğiniz için tüyolar alabiliyorsunuz. Özellikle çiftliğinizin büyüyüp köye dönüşmesi için diğer oyuncuların tecrübeleri size çok yardımcı oluyor.


Oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor, ancak sabırsız çiftçiler için oyun içi satın alma seçenekleri de mevcut. Oyundaki görevleri eksiksiz ve zamanında tamamladığınız sürece buna pek ihtiyaç olmadığını belirtelim. Big Farm: Mobile Harvest APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Big Farm: Mobile Harvest APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.46.31934

GeliştiriciGoodgame Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi19.03.2018 - 13:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme518

Dosya boyutu 114 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8417

GÜVENLİKİndireceğiniz Big Farm: Mobile Harvest APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.goodgamestudios.bigfarmmobileharvest

APK imzası: 7e4f27fa9dddf9636e398af12c13e70499bfe4b9

Big Farm: Mobile Harvest eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Big Farm: Mobile Harvest versiyonları:
  • 1. Big Farm: Mobile Harvest v10.19.28212
  • 2. Big Farm: Mobile Harvest v8.1.21684
  • 3. Big Farm: Mobile Harvest v4.24.16881
  • 4. Big Farm: Mobile Harvest v3.10.12231
  • 5. Big Farm: Mobile Harvest v1.9.2410

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder