Big Farm: Mobile Harvest ikon

Big Farm: Mobile Harvest

v1.9.2410

Big Farm: Mobile Harvest ile kendi köyünüzü ve çiftliğinizi kurun, yönetin.

 

Oyun, yaşlı George amcanın tarla, besi hayvanı ve gerekli tüm araçların olduğu bir çiftliği size bırakmasıyla başlıyor. Tüm çiftlik oyunlarında olduğu gibi tarlaları ekip biçecek, hayvanları besleyip ürünlerini satacak ve traktörle hasat için tarlalarınızı gezeceksiniz. Big Farm'ı eğlenceli yapan temel özelliği çiftliğin büyük bir köye dönüşme ihtimali. Ancak bunun için öncelikle iyi bir çiftçi olduğunuzu ispatlamanız gerekiyor.

 

Big Farm'da yöneteceğiniz çiftlikte yetişen tüm ürünleri pazar yerinde satılığa çıkartarak para kazanmanız şart. Çiftlikte ve köyde kuracağınız tüm binaları, satın alacağınız tüm tarım aletleri pazar yerinden kazandığınız paralarla yapabiliyorsunuz. Para kazanmak tabii ki önemli ama iyi bir çiftçi olmak için yeterli değil. Tarlaların bakımını zamanında yapmak, hayvanlarınızla sürekli ilgilenmek ve çiçeklerin yetişmesini sağlamak gibi günlük görevleri eksiksiz yapmanız şart.

 

Big Farm: Mobile Harvest'de tüm oyuncular topluluk kısmında bir araya gelebiliyor. Bu toplulukta oyunu oynayan diğer çiftçilerle sohbet edebiliyor ve kendi çiftliğiniz için tüyolar alabiliyorsunuz. Özellikle çiftliğinizin büyüyüp köye dönüşmesi için diğer oyuncuların tecrübeleri size çok yardımcı oluyor.

 

Oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor, ancak sabırsız çiftçiler için oyun içi satın alma seçenekleri de mevcut. Oyundaki görevleri eksiksiz ve zamanında tamamladığınız sürece buna pek ihtiyaç olmadığını belirtelim. Big Farm: Mobile Harvest APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.2410

GeliştiriciGoodgame Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi19.03.2018 - 13:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme219

Dosya boyutu 56.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8417

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder