Big Farm: Mobile Harvest ikon

Big Farm: Mobile Harvest APK

v8.1.21684

Big Farm: Mobile Harvest ile kendi köyünüzü ve çiftliğinizi kurun, yönetin.


Oyun, yaşlı George amcanın tarla, besi hayvanı ve gerekli tüm araçların olduğu bir çiftliği size bırakmasıyla başlıyor. Tüm çiftlik oyunlarında olduğu gibi tarlaları ekip biçecek, hayvanları besleyip ürünlerini satacak ve traktörle hasat için tarlalarınızı gezeceksiniz. Big Farm'ı eğlenceli yapan temel özelliği çiftliğin büyük bir köye dönüşme ihtimali. Ancak bunun için öncelikle iyi bir çiftçi olduğunuzu ispatlamanız gerekiyor.


Big Farm'da yöneteceğiniz çiftlikte yetişen tüm ürünleri pazar yerinde satılığa çıkartarak para kazanmanız şart. Çiftlikte ve köyde kuracağınız tüm binaları, satın alacağınız tüm tarım aletleri pazar yerinden kazandığınız paralarla yapabiliyorsunuz. Para kazanmak tabii ki önemli ama iyi bir çiftçi olmak için yeterli değil. Tarlaların bakımını zamanında yapmak, hayvanlarınızla sürekli ilgilenmek ve çiçeklerin yetişmesini sağlamak gibi günlük görevleri eksiksiz yapmanız şart.


Big Farm: Mobile Harvest'de tüm oyuncular topluluk kısmında bir araya gelebiliyor. Bu toplulukta oyunu oynayan diğer çiftçilerle sohbet edebiliyor ve kendi çiftliğiniz için tüyolar alabiliyorsunuz. Özellikle çiftliğinizin büyüyüp köye dönüşmesi için diğer oyuncuların tecrübeleri size çok yardımcı oluyor.


Oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor, ancak sabırsız çiftçiler için oyun içi satın alma seçenekleri de mevcut. Oyundaki görevleri eksiksiz ve zamanında tamamladığınız sürece buna pek ihtiyaç olmadığını belirtelim. Big Farm: Mobile Harvest APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Big Farm: Mobile Harvest nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Big Farm: Mobile Harvest APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri Big Farm: Mobile Harvest ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android Big Farm: Mobile Harvest APK güncel sürümü ile yeni sezonluk etkinlikler ve çok satan ürünler mağazası eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder