BlockBuild: Craft Your Dream World ikon

BlockBuild: Craft Your Dream World APK

v5.2.6

BlockBuild: Craft Your Dream World, Minecraft PE benzeri en iyi oyunlardan biri olarak öne çıkıyor.


Yaratıcılığınızı kullanarak kendi sanal dünyanızı geliştirin ve gerçek oyuncularla oynamanın keyfini çıkarın. Oyun sanal dünyanızı istediğiniz gibi kurmanız için sandboxtan harita ve dünya keşfine kadar ihtiyacınız olan her şeyi içeriyor. Minecraft oyunundan tanıdığımız kazma ve blok inşası yine ekrana dokunarak yapılıyor. Aklınızda ne varsa oyunun kolay yapısı sayesinde istediğiniz gibi inşa edebiliyorsunuz.


BlockBuild tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. BlockBuild APK dosyasını indirerek sanal dünyanızı kurmaya ve inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

BlockBuild: Craft Your Dream World ekran görüntüleri BlockBuild: Craft Your Dream World ekran görüntüleri BlockBuild: Craft Your Dream World ekran görüntüleri BlockBuild: Craft Your Dream World ekran görüntüleri BlockBuild: Craft Your Dream World ekran görüntüleri

Yorumlar

BlockBuild: Craft Your Dream World için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce MineBuild: Craft Your Dream World için
Oyun muhteşem
Ziyaretçi3 yıl önce MineBuild: Craft Your Dream World için
Bence güzeldir eminimki eğer maykıraftla eğer çalışmıyorsa
Ziyaretçi3 yıl önce MineBuild: Craft Your Dream World için
Salam Cox geseng