Make More! ikon

Make More! APK

v2.1.4

Make More! oyununda ekrana dokundukça kazanacak, kazandıkça daha çok dokunacaksınız.

 

Fabrika sahibi olarak yer alacağınız oyunda işçilerin sürekli ürün üretmesi için ekrana dokunacak, işçiler ürettikçe daha çok para kazanacaksınız. Aslında siz karışmasanız bile işçiler üretim yapıyor, ancak daha çok para kazanmak için ekrana sürekli dokunarak onları hızlandırmaya çalışıyorsunuz. Bir yerde temel görevinizin zalim bir fabrikatör olduğunu söylemek yanlış olmaz.

 

Üretimden kazandığınız paraya bağlı olarak yeni fabrikalar kurup ürün çeşidini arttırabilirsiniz. Her ürün farklı bir işçi yeteneği gerektirdiği için işçilerinizi de geliştirmeyi unutmayın. İşçilerin hızlı çalışması, üretim kapasitelerine bağlı durumda. Tüm bunları yapabilmek içinse tabii ki paraya ihtiyacınız var, ne kadar çok ekmek o kadar çok köfte düşüncesiyle sürekli ekrana dokunarak işçilerinizi hızlandırıp gelirinizi arttırıyorsunuz.

 

Fingersoft'un geliştirdiği Make More! arcade tarzı grafikleriyle oldukça eğlenceli bir oyun olmuş. Basit oynama mantığı ve gerçek zamanlı liderlik tablosu ile zevkli bir deneyim sunan Make More! APK dosyasını ücretsiz indirip hemen oynayabilirsiniz.

Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fabrikalara yeni patronlar ve tamamlanması gereken yeni görevler eklenmiş,

Yeni mücadeleler eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder