Make More! ikon

Make More!

v1.7.6

Make More! oyununda ekrana dokundukça kazanacak, kazandıkça daha çok dokunacaksınız.

 

Fabrika sahibi olarak yer alacağınız oyunda işçilerin sürekli ürün üretmesi için ekrana dokunacak, işçiler ürettikçe daha çok para kazanacaksınız. Aslında siz karışmasanız bile işçiler üretim yapıyor, ancak daha çok para kazanmak için ekrana sürekli dokunarak onları hızlandırmaya çalışıyorsunuz. Bir yerde temel görevinizin zalim bir fabrikatör olduğunu söylemek yanlış olmaz.

 

Üretimden kazandığınız paraya bağlı olarak yeni fabrikalar kurup ürün çeşidini arttırabilirsiniz. Her ürün farklı bir işçi yeteneği gerektirdiği için işçilerinizi de geliştirmeyi unutmayın. İşçilerin hızlı çalışması, üretim kapasitelerine bağlı durumda. Tüm bunları yapabilmek içinse tabii ki paraya ihtiyacınız var, ne kadar çok ekmek o kadar çok köfte düşüncesiyle sürekli ekrana dokunarak işçilerinizi hızlandırıp gelirinizi arttırıyorsunuz.

 

Fingersoft'un geliştirdiği Make More! arcade tarzı grafikleriyle oldukça eğlenceli bir oyun olmuş. Basit oynama mantığı ve gerçek zamanlı liderlik tablosu ile zevkli bir deneyim sunan Make More! APK dosyasını ücretsiz indirip hemen oynayabilirsiniz.

Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri Make More! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.6

GeliştiriciFingersoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi10.03.2018 - 10:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme187

Dosya boyutu 23.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8391

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder