Family Island™ - Farm game adventure ikon

Family Island™ - Farm game adventure

v201908.1.4654

Family Island™ - Farm game adventure, ıssız bir ada üzerinde kendi çiftliğinizi işleteceğiniz eğlenceli ve macera dolu bir Android oyunu.


Heyecan verici hikayesiyle öne çıkan Family Island, ıssız bir ada üzerindeki çiftçi ailenin macerasını konu alıyor. Bu macerada çiftçi karakterini tamamen siz yönetiyorsunuz. Günlük çiftlik işleri, tarım ve tahıl ürünlerinin yetiştirilmesi, bahçelerin bakımı gibi birçok görev Family Island'de sizi bekliyor.


Oyunun en önemli özelliği, çiftçilik görevlerini hiçbir teknolojik alet olmadan yerine getiriyor olmanız. Yani tahmin edeceğiniz gibi traktör ve biçerdöver gibi makinalar bu oyunda yok. Oldukça eski dönemlere sahip çiftçilik yöntemlerini kullanarak ürünlerinizi yetiştiriyor ve diğer oyuncularla birlikte ticaret yaparak ailenizin ihtiyacı olan parayı kazanıyorsunuz.


Melsoft ekibinin geliştirdiği oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Kaliteli grafikler ve macera dolu hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız oyunu Family Island APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv201908.1.4654

GeliştiriciMelsoft Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi30.11.2019 - 12:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme196

Dosya boyutu 98.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10003

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder