Family Island™ - Farm game adventure ikon

Family Island™ - Farm game adventure APK

v2022154.1.17126

Family Island™ - Farm game adventure Açıklama

Family Island™ - Farm game adventure, ıssız bir ada üzerinde kendi çiftliğinizi işleteceğiniz eğlenceli ve macera dolu bir Android oyunu.


Heyecan verici hikayesiyle öne çıkan Family Island, ıssız bir ada üzerindeki çiftçi ailenin macerasını konu alıyor. Bu macerada çiftçi karakterini tamamen siz yönetiyorsunuz. Günlük çiftlik işleri, tarım ve tahıl ürünlerinin yetiştirilmesi, bahçelerin bakımı gibi birçok görev Family Island'de sizi bekliyor.


Oyunun en önemli özelliği, çiftçilik görevlerini hiçbir teknolojik alet olmadan yerine getiriyor olmanız. Yani tahmin edeceğiniz gibi traktör ve biçerdöver gibi makinalar bu oyunda yok. Oldukça eski dönemlere sahip çiftçilik yöntemlerini kullanarak ürünlerinizi yetiştiriyor ve diğer oyuncularla birlikte ticaret yaparak ailenizin ihtiyacı olan parayı kazanıyorsunuz.


Melsoft ekibinin geliştirdiği oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Kaliteli grafikler ve macera dolu hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız oyunu Family Island APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Family Island APK son sürüm güncellemesinde yeni içerikler eklenmiş.

Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri Family Island™ - Farm game adventure ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2022154.1.17126

GeliştiriciMelsoft Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi30.11.2019 - 12:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme453

Dosya boyutu 339 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10003

GÜVENLİKİndireceğiniz Family Island™ - Farm game adventure APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.MelsoftGames.FamilyIslandFarm

APK imzası: 44b7d51881b4cc49c25f09329e73aa05fad1a506

Family Island™ - Farm game adventure eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Family Island™ - Farm game adventure versiyonları:
  • 1. Family Island™ - Farm game adventure v202014.0.10492
  • 2. Family Island™ - Farm game adventure v201908.1.4654

Family Island™ - Farm game adventure nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Family Island™ - Farm game adventure APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder