PewDiePie's Tuber Simulator ikon

PewDiePie's Tuber Simulator APK

v1.61.0

Son zamanların en popüler kavramlarından bir tanesi Youtuber olmak. PewDiePie's ile kendinize ait bir odanın içerisinde çekeceğiniz videolarla Android'in Youtuber'ı olabilirsiniz. PewDiePie's Tuber Simulator APK dosyasını indirerek en iyi Tuber olmanın keyfini çıkarın.


Kendi oyuncu karakterinizi oluşturarak başlayacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde herhangi bir konuda çekeceğiniz videolarla oyun içi parapuan ve altın kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu ödüllerle hem ekipmanlarınızı geliştirebilir, hem de video çekiminizi yaptığınız stüdyoya estetiklik kazandırabilirsiniz.


Oyunda videolar ekran görüntüsü olarak çekiliyor, ve bunları isterseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla da oynamanızı destekleyen oyunda birebir başarılı video çekimleri ile yarışabilirsiniz. Çekeceğiniz videoların konusu ve kalitesi oyun içi abone kazanmanızı sağlıyor. Bu nedenle daha çok aboneye sahip olmak için konu seçiminizi iyi yapmalısınız. Son olarak, PewDiePie's ücretsiz en iyi oyunlar arasında yer aldığını belirtelim. PewDiePie APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar!

PewDiePie's Tuber Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PewDiePie's Tuber Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PewDiePie's APK son sürüm güncellemesi ile;

Yıl dönümüne özel yeni içerikler eklenmiş,

Yeni Craniac öğeleri eklenmiş,

Oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder