PewDiePie's Tuber Simulator ikon

PewDiePie's Tuber Simulator

v1.47.0

Son zamanların en popüler kavramlarından bir tanesi Youtuber olmak. PewDiePie's ile kendinize ait bir odanın içerisinde çekeceğiniz videolarla Android'in Youtuber'ı olabilirsiniz. PewDiePie's Tuber Simulator APK dosyasını indirerek en iyi Tuber olmanın keyfini çıkarın.


Kendi oyuncu karakterinizi oluşturarak başlayacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde herhangi bir konuda çekeceğiniz videolarla oyun içi parapuan ve altın kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu ödüllerle hem ekipmanlarınızı geliştirebilir, hem de video çekiminizi yaptığınız stüdyoya estetiklik kazandırabilirsiniz.


Oyunda videolar ekran görüntüsü olarak çekiliyor, ve bunları isterseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla da oynamanızı destekleyen oyunda birebir başarılı video çekimleri ile yarışabilirsiniz. Çekeceğiniz videoların konusu ve kalitesi oyun içi abone kazanmanızı sağlıyor. Bu nedenle daha çok aboneye sahip olmak için konu seçiminizi iyi yapmalısınız. Son olarak, PewDiePie's ücretsiz en iyi oyunlar arasında yer aldığını belirtelim. PewDiePie APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar!

PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni korsan ve ninja karşılaşması etkinliği,

Yeni Prisma Pixeling'ler,

Hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.47.0

GeliştiriciOuterminds Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi13.04.2017 - 17:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme15487

Dosya boyutu 147 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7281

Güvenlik seçicileri
PewDiePie's Tuber Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm PewDiePie's Tuber Simulator versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder