PewDiePie's Tuber Simulator ikon

PewDiePie's Tuber Simulator APK

v1.91.0

PewDiePie's Tuber Simulator Açıklama

Son zamanların en popüler kavramlarından bir tanesi Youtuber olmak. PewDiePie's ile kendinize ait bir odanın içerisinde çekeceğiniz videolarla Android'in Youtuber'ı olabilirsiniz. PewDiePie's Tuber Simulator APK dosyasını indirerek en iyi Tuber olmanın keyfini çıkarın.


Kendi oyuncu karakterinizi oluşturarak başlayacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde herhangi bir konuda çekeceğiniz videolarla oyun içi parapuan ve altın kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu ödüllerle hem ekipmanlarınızı geliştirebilir, hem de video çekiminizi yaptığınız stüdyoya estetiklik kazandırabilirsiniz.


Oyunda videolar ekran görüntüsü olarak çekiliyor, ve bunları isterseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla da oynamanızı destekleyen oyunda birebir başarılı video çekimleri ile yarışabilirsiniz. Çekeceğiniz videoların konusu ve kalitesi oyun içi abone kazanmanızı sağlıyor. Bu nedenle daha çok aboneye sahip olmak için konu seçiminizi iyi yapmalısınız. Son olarak, PewDiePie's ücretsiz en iyi oyunlar arasında yer aldığını belirtelim. PewDiePie APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar!

Son güncellemede neler var?

PewDiePie's Tuber Simulator APK son sürüm güncellemesi ile Ev Kutlaması bölümü eklenmiş, Craniac öğeleri eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.91.0

GeliştiriciOuterminds Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi13.04.2017 - 17:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme15703

Dosya boyutu 183 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7281

GÜVENLİKİndireceğiniz PewDiePie's Tuber Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.outerminds.tubular

APK imzası: 0c926a1eeae1a914e08ed0ffd4ff5f6706484802

PewDiePie's Tuber Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm PewDiePie's Tuber Simulator versiyonları:
  • 1. PewDiePie's Tuber Simulator v1.61.0
  • 2. PewDiePie's Tuber Simulator v1.47.0
  • 3. PewDiePie's Tuber Simulator v1.35.1
  • 4. PewDiePie's Tuber Simulator v1.23.0
  • 5. PewDiePie's Tuber Simulator v1.7.1
  • 6. PewDiePie's Tuber Simulator v1.4.0
  • 7. PewDiePie's Tuber Simulator v1.2.1
  • 8. PewDiePie's Tuber Simulator v1.0.4

PewDiePie's Tuber Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PewDiePie's Tuber Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

25 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder