Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » PewDiePie's Tuber Simulator

PewDiePie's Tuber Simulator

v1.7.1
reklamlar
PewDiePie's Tuber Simulator
PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator ekran görüntüleri PewDiePie's Tuber Simulator tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

PewDiePie's Tuber Simulator Açıklama

Son zamanların en popüler kavramlarından bir tanesi Youtuber olmak. PewDiePie's ile kendinize ait bir odanın içerisinde çekeceğiniz videolarla Android'in Youtuber'ı olabilirsiniz.

 

Kendi oyuncu karakterinizi oluşturarak başlayacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde herhangi bir konuda çekeceğiniz videolarla oyun içi parapuan ve altın kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu ödüllerle hem ekipmanlarınızı geliştirebilir, hem de video çekiminizi yaptığınız stüdyoya estetiklik kazandırabilirsiniz.

 

Oyunda videolar ekran görüntüsü olarak çekiliyor, ve bunları isterseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla da oynamanızı destekleyen oyunda birebir başarılı video çekimleri ile yarışabilirsiniz. Çekeceğiniz videoların konusu ve kalitesi oyun içi abone kazanmanızı sağlıyor. Bu nedenle daha çok aboneye sahip olmak için konu seçiminizi iyi yapmalısınız. İyi oyunlar!

Güncelleme Notları

PewDiePie konuşma balonlarının takılması sorunu düzeltilmiş,

Puggle'daki ninja ve korsanların görüşü düzeltilmiş,

Network'ün katkı payı geliştirilmiş,

Çeşitli hata düzeltmeleri yapılmış.

reklamlar

PewDiePie's Tuber Simulator Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: