SpongeBob: Krusty Cook-Off ikon

SpongeBob: Krusty Cook-Off APK

v1.0.26

Sevimli karakter SpongeBob eğlenceli bir mutfak macerasına çıkıyor.


Android'in klasikleşmiş oyunları arasında yer alan SpongeBob: Krusty Cook-Off ile mutfak yeteneklerinizi gösterin. Oyundaki göreviniz fast food restoranına sahip olan SpongeBob karakterine yardımcı olmak. Onunla beraber yemek pişirecek, müşterileri mutlu edecek ve kazandığınız paraları kullanarak restoranınızı yenileyeceksiniz.


Oyun yemek pişirme kurgusuna sahip olsa da içerisinde oldukça eğlenceli ve keyifli bir hikaye bulunuyor. Ana karakterimiz SpongeBob ve onun arkadaşları, yani çizgi film karakterleri Bay Krabs, Patrick, Squidward ve Sandy ile eğlenceli mini oyunlar oynayabileceksiniz. Bu oyun aslında sadece yemek pişirme oyunu değil, içerisindeki görevlerle geniş bir hikaye sizi bekliyor olacak.


Tilting Point ekibinin geliştirdiği SpongeBob: Krusty Cook-Off hem eğlenceli hem de basit oynanışa sahip oyun arayanlar için ideal. SpongeBob: Krusty Cook-Off APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

SpongeBob: Krusty Cook-Off nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SpongeBob: Krusty Cook-Off APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SpongeBob: Krusty Cook-Off ekran görüntüleri SpongeBob: Krusty Cook-Off ekran görüntüleri SpongeBob: Krusty Cook-Off ekran görüntüleri SpongeBob: Krusty Cook-Off ekran görüntüleri SpongeBob: Krusty Cook-Off ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

SpongeBob: Krusty Cook-Off APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni içerikler eklnmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder