Squid Game ikon

Squid Game APK

v1.0.6

Squid Game Açıklama

Squid Game dizisi Android oyun olarak karşımızda.


Netflix'in popüler dizisi Squid Game oyun olarak çıktı. Dizideki kurgu oyunda da mevcut. Geniş bir alanda oyuncular toplanıyor ve oyuncak bir bebeğin talimatları ile hareket ediyorlar. Her oyuncunun amacı bitiş çizgisine ulaşmak. Bebek karakter yeşil ışık dediğinde hareket ediyorsunuz, kırmızı ışık dediğinde ise duruyorsunuz. Eğer kırmızı ışıktan sonra hareket ederseniz oyundan elenmiş oluyorsunuz.


Aksiyon dolu kurgusu ile severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Oyun yeni olduğu için seviye sayısı henüz az. Ancak yine de oyun gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Squid Game APK dosyasını hemen indirerek bu aksiyon dolu hayatta kalma oyununu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Squid Game ekran görüntüleri Squid Game ekran görüntüleri Squid Game ekran görüntüleri Squid Game ekran görüntüleri Squid Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.6

GeliştiriciHUAYIGAMES.INC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.10.2021 - 11:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme199

Dosya boyutu 51.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10932

GÜVENLİKİndireceğiniz Squid Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ldgames.SquidGame

APK imzası: 0f5085f240f21088948654c84bb172d5eb3a97f9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder