My Cafe: Recipes & Stories ikon

My Cafe: Recipes & Stories

v2018.10.3

My Cafe: Recipes & Stories, kendi kafenizi ve restaurantınızı kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.

 

Ann isimli karakterin küçük bir kafe kurmasıyla başlayan oyun, sizin yöneticilik becerilerinize ve hayallerinize göre ilerliyor. Kafeyi istediğiniz gibi dekore ediyor, müşteri memnuniyeti için çeşitli yemekler pişiriyor ve kazandığınız paralarla kafenizi büyütüyorsunuz. Kafenizde yapacağınız her bir geliştirme için para puan harcamanız gerekiyor; bu para puanlarıysa özellikle yemek siparişlerinden ve seviye ilerlemelerinden kazanıyorsunuz. Bu nedenle hem müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya hem de seviyenizi geliştirmeye çalışmalısınız.

 

My Cafe'de fırından fast food'a kadar geniş bir yemek içeriği var. Yemek türlerini seviye ilerledikçe ve aşçılığınız geliştikçe kafe menüsüne ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde kafenizin dekorasyonu için kullanabileceğiniz 900'den fazla mobilya ve süs eşyası bulunuyor. Bu öğelerin çoğu kilitli durumda, bunların bazılarını seviye yükseldikçe kullanabiliyorsunuz.

 

Oyun tarzı ve kurgusuyla Android'in klasik oyunları arasında yer almayı başaran My Cafe: Recipes & Stories'in grafikleri oldukça kaliteli ve neredeyse kusursuz detaylarla desteklenmiş bir kafe simülasyonu var. My Cafe APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

My Cafe: Recipes & Stories nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. My Cafe: Recipes & Stories APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
My Cafe: Recipes & Stories ekran görüntüleri My Cafe: Recipes & Stories ekran görüntüleri My Cafe: Recipes & Stories ekran görüntüleri My Cafe: Recipes & Stories ekran görüntüleri My Cafe: Recipes & Stories ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kahve Festivali Max karakteri ile yeniden eklenmiş,

Seviye 7 ve üstü oyunlara özel güncellemeler yapılmış:

Max ve Chloe için iki haftalık yeni maceralar eklenmiş,

Hikayeye özel mini oyunlar ve özel süslemeler eklenmiş,

Kahve Sezonu başlatılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2018.10.3

GeliştiriciMelsoft Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi23.12.2017 - 13:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1160

Dosya boyutu 106 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8042

Güvenlik seçicileri
My Cafe: Recipes & Stories eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm My Cafe: Recipes & Stories versiyonları:
  • 1. My Cafe: Recipes & Stories v2018.6.7
  • 2. My Cafe: Recipes & Stories v2017.11

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder