Kafem — Restoran Oyunu ikon

Kafem — Restoran Oyunu APK

v2019.11.3

Kafem — Restoran Oyunu Açıklama

Kafem — Restoran Oyunu, kendi kafenizi ve restaurantınızı kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.


Ann isimli karakterin küçük bir kafe kurmasıyla başlayan oyun, sizin yöneticilik becerilerinize ve hayallerinize göre ilerliyor. Kafeyi istediğiniz gibi dekore ediyor, müşteri memnuniyeti için çeşitli yemekler pişiriyor ve kazandığınız paralarla kafenizi büyütüyorsunuz. Kafenizde yapacağınız her bir geliştirme için para puan harcamanız gerekiyor; bu para puanlarıysa özellikle yemek siparişlerinden ve seviye ilerlemelerinden kazanıyorsunuz. Bu nedenle hem müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya hem de seviyenizi geliştirmeye çalışmalısınız.


Kafem'de fırından fast food'a kadar geniş bir yemek içeriği var. Yemek türlerini seviye ilerledikçe ve aşçılığınız geliştikçe kafe menüsüne ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde kafenizin dekorasyonu için kullanabileceğiniz 900'den fazla mobilya ve süs eşyası bulunuyor. Bu öğelerin çoğu kilitli durumda, bunların bazılarını seviye yükseldikçe kullanabiliyorsunuz.


Oyun tarzı ve kurgusuyla Android'in klasik oyunları arasında yer almayı başaran Kafem — Restoran Oyunu'nun grafikleri oldukça kaliteli ve neredeyse kusursuz detaylarla desteklenmiş bir kafe simülasyonu var. Kafem (My Cafe) APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Kafem — Restoran Oyunu son sürüm APK güncellemesi ile;

Yeni barista görevleri eklenmiş,

Kahve sezonu ve yeni festivaller eklenmiş.

Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2019.11.3

GeliştiriciMelsoft Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi23.12.2017 - 13:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1544

Dosya boyutu 134 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8042

GÜVENLİKİndireceğiniz Kafem — Restoran Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.melesta.coffeeshop

APK imzası: 4ce4137b4b57a9e13b15172a0c81de8ab36a726f

Kafem — Restoran Oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Kafem — Restoran Oyunu versiyonları:
  • 1. My Cafe: Recipes & Stories v2018.10.3
  • 2. My Cafe: Recipes & Stories v2018.6.7
  • 3. My Cafe: Recipes & Stories v2017.11

Kafem — Restoran Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kafem — Restoran Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder