Kafem — Restoran Oyunu ikon

Kafem — Restoran Oyunu

v2019.11.3

Kafem — Restoran Oyunu, kendi kafenizi ve restaurantınızı kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.


Ann isimli karakterin küçük bir kafe kurmasıyla başlayan oyun, sizin yöneticilik becerilerinize ve hayallerinize göre ilerliyor. Kafeyi istediğiniz gibi dekore ediyor, müşteri memnuniyeti için çeşitli yemekler pişiriyor ve kazandığınız paralarla kafenizi büyütüyorsunuz. Kafenizde yapacağınız her bir geliştirme için para puan harcamanız gerekiyor; bu para puanlarıysa özellikle yemek siparişlerinden ve seviye ilerlemelerinden kazanıyorsunuz. Bu nedenle hem müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya hem de seviyenizi geliştirmeye çalışmalısınız.


Kafem'de fırından fast food'a kadar geniş bir yemek içeriği var. Yemek türlerini seviye ilerledikçe ve aşçılığınız geliştikçe kafe menüsüne ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde kafenizin dekorasyonu için kullanabileceğiniz 900'den fazla mobilya ve süs eşyası bulunuyor. Bu öğelerin çoğu kilitli durumda, bunların bazılarını seviye yükseldikçe kullanabiliyorsunuz.


Oyun tarzı ve kurgusuyla Android'in klasik oyunları arasında yer almayı başaran Kafem — Restoran Oyunu'nun grafikleri oldukça kaliteli ve neredeyse kusursuz detaylarla desteklenmiş bir kafe simülasyonu var. Kafem (My Cafe) APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kafem — Restoran Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kafem — Restoran Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri Kafem — Restoran Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kafem — Restoran Oyunu son sürüm APK güncellemesi ile;

Yeni barista görevleri eklenmiş,

Kahve sezonu ve yeni festivaller eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2019.11.3

GeliştiriciMelsoft Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi23.12.2017 - 13:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1366

Dosya boyutu 131 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8042

Güvenlik seçicileri
Kafem — Restoran Oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Kafem — Restoran Oyunu versiyonları:
  • 1. My Cafe: Recipes & Stories v2018.10.3
  • 2. My Cafe: Recipes & Stories v2018.6.7
  • 3. My Cafe: Recipes & Stories v2017.11

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder