Covet Fashion - Dress Up Game ikon

Covet Fashion - Dress Up Game APK

v20.02.55

Covet Fashion - Dress Up Game oyunuyla moda yeteneklerinizi sergileyin.


Covet Fashion moda sevenler için geliştirilmiş eğlenceli bir manken giydirme oyunudur. Oyundaki göreviniz sanal karakter olan mankenleri en şık kıyafetlerle giydirmek, aksesuar ve makyajlarla güzelleştirmek. Covet Fashion APK dosyasını indirip kurduktan sonra kısa bir tanıtım introsu sizi karşılıyor. Bir sonraki aşama ise mankeninizi seçmek ve giydirme görevlerine başlamak.


Oyun içerisinde birçok farklı manken ve model var. Her birinin ayrı bir moda tarzı olduğu için en uygun kıyafetleri seçmeniz ve görevi tamamlamanız gerekiyor. Covet Fashion'daki kıyafetleri yine oyun içerisinden satın alıyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken bir detay var. Kıyafetleri, mankenlerin konusuna göre seçmeniz gerekiyor. Yani, kokteyl, düğün veya moda çekimi gibi konulara en uygun kıyafetleri seçerek görevi tamamlamanız gerekiyor.


Covet Fashion, Glu mobile ekibine bağlı Crowdstar tarafından geliştirilmiş bir oyun. Glu ekibinin tecrübesini bu nedenle hem oyunun hikayesinde hem de grafiklerinde görmek mümkün. Android manken giydirme oyunları arasında oldukça popüler oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bunun için Covet Fashion APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Covet Fashion - Dress Up Game ekran görüntüleri Covet Fashion - Dress Up Game ekran görüntüleri Covet Fashion - Dress Up Game ekran görüntüleri Covet Fashion - Dress Up Game ekran görüntüleri Covet Fashion - Dress Up Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder