LEGO® Super Mario™ ikon

LEGO® Super Mario™ APK

v2.7.1

LEGO® Super Mario™ Açıklama

LEGO® Super Mario APK oyunuyla efsane karakter Mario Lego şeklinde telefonunuza geliyor.


LEGO oyunları bildiğiniz gibi çeşitli blok parçalarını bir araya getirmeye çalıştığınız eğlenceli oyunlardan oluşur. LEGO® Super Mario oyununda da efsane karakter Super Mario'ya ait tüm setleri oynayabilirsiniz. Birbirinden farklı ve eğlenceli onlarca LEGO setinin yer aldığı bu oyunda hayalinizdeki LEGO dünyasını inşa edecek ve mini oyunlarla keyifli zamanlar geçireceksiniz.


Oyun içerisinde yapım talimatlarının da dahil olduğu birçok bölüm var. Her bölümde farklı hikaye ve kurgu yer aldığı için her seferinde farklı bir dünyayla karşılaşıyorsunuz. Örneğin, meyve bahçeleri inşa ettiğinizde Mario ve arkadaşlarıyla birlikte bahçelerden meyve yiyebilirsiniz. Bu şekilde tasarlanmış farklı bölümleri tamamladığınızda oyunda kullanabileceğiniz dijital para kazanıyorsunuz. Bu paralarla da LEGO dünyalarını inşa ederken kullanabileceğiniz ek malzemeleri satın alabiliyorsunuz. LEGO'nun büyülü dünyasına katılmak için LEGO® Super Mario APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

LEGO® Super Mario APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

LEGO® Super Mario™ ekran görüntüleri LEGO® Super Mario™ ekran görüntüleri LEGO® Super Mario™ ekran görüntüleri LEGO® Super Mario™ ekran görüntüleri LEGO® Super Mario™ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.1

GeliştiriciLEGO System A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi28.04.2023 - 16:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 1.01 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11398

GÜVENLİKİndireceğiniz LEGO® Super Mario™ APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lego.supermario

APK imzası: C94A6F78D0673C16C663D0D593518EFD

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

LEGO® Super Mario™ oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

LEGO® Super Mario™ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. LEGO® Super Mario™ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder