Crazy Taxi Tycoon ikon

Crazy Taxi Tycoon APK

v17556

Crazy Taxi Tycoon Açıklama

Crazy Taxi Tycoon şehirdeki tüm taksilerin patronu olmaya çalışacağınız eğlenceli bir oyun.

 

SEGA popüler oyun serisi Crazy Taxi'yi bu sefer Tycoon tabanlı geliştirerek oyun severlere sundu. Tycoon tabanlı oyunlar bilindiği gibi ticaret üzerine oluyor. Crazy Taxi Tycoon'un konusu da şehirdeki tüm taksilerin patronu olmak üzere kurulu. Oyunun başında birkaç taksi ile para kazanmaya başlıyorsunuz ve bölümleri geçtikçe şehirdeki tüm taksileri kendinize bağlamaya çalışıyorsunuz.

 

Diğer serilerde olduğu gibi Crazy Taxi Tycoon'da da taksiler çılgınlıklarıyla öne çıkıyor. Patron koltuğunuzda otururken taksilerin ne yaptığını görmek için ekrana dokunduğunuzda şehrin birçok yerinden çılgın taksiler fırlıyor. Sürekli para kazanan bir patron için oldukça heyecan verici bir görüntü.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi klasik Crazy Taxi atmosferine uygun. Farklı tarzdaki karakter tiplemeleri ve çılgın taksilerle oynamak için Crazy Taxi Tycoon APK dosyasını indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv17556

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi18.03.2018 - 21:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme22

Dosya boyutu 74.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8414

GÜVENLİKİndireceğiniz Crazy Taxi Tycoon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mrdgame.mrd

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder