Crazy Taxi Tycoon ikon

Crazy Taxi Tycoon APK

v17556

Crazy Taxi Tycoon şehirdeki tüm taksilerin patronu olmaya çalışacağınız eğlenceli bir oyun.

 

SEGA popüler oyun serisi Crazy Taxi'yi bu sefer Tycoon tabanlı geliştirerek oyun severlere sundu. Tycoon tabanlı oyunlar bilindiği gibi ticaret üzerine oluyor. Crazy Taxi Tycoon'un konusu da şehirdeki tüm taksilerin patronu olmak üzere kurulu. Oyunun başında birkaç taksi ile para kazanmaya başlıyorsunuz ve bölümleri geçtikçe şehirdeki tüm taksileri kendinize bağlamaya çalışıyorsunuz.

 

Diğer serilerde olduğu gibi Crazy Taxi Tycoon'da da taksiler çılgınlıklarıyla öne çıkıyor. Patron koltuğunuzda otururken taksilerin ne yaptığını görmek için ekrana dokunduğunuzda şehrin birçok yerinden çılgın taksiler fırlıyor. Sürekli para kazanan bir patron için oldukça heyecan verici bir görüntü.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi klasik Crazy Taxi atmosferine uygun. Farklı tarzdaki karakter tiplemeleri ve çılgın taksilerle oynamak için Crazy Taxi Tycoon APK dosyasını indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri Crazy Taxi Tycoon ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder