Bizim Çiftlik Sahil ikon

Bizim Çiftlik Sahil APK

v6.3.100

Android'in klasikleşen çiftlik oyunları arasında yer alan Bizim Çiftlik Sahil'de en iyi çiftçi siz olun.


Sevimli bir sahil kenarında kuracağınız çiftlikte tarım ürünleriyle birlikte et ve süt üretimi için hayvan yetiştiriciliği yapıyorsunuz. Oyun içerisinde yetiştirilmek üzere 200'den fazla tarım ürünü bulunuyor. Bu ürünleri uygun alanlara ekerek bakımlarını ve sulamalarını düzenli olarak yapmalısınız. Hasat zamanı geldiğindeyse bu ekinleri toplayarak marketlere satmanız gerekiyor. Bu satıştan elde edeceğiniz oyun içi paralarla çiftliğinizi büyütebilir veya yeni tarım ürünü tohumu satın alabilirsiniz. Tercih size kalmış.


Oyunda her gün yerine getirmeniz gereken günlük görevler bulunuyor. Bazen günlük sipariş bazen de eğlenceli mini oyunlar olarak karşınıza çıkan bu günlük görevleri tamamlayarak seviyenizi yükseltiyorsunuz. Arkadaşlarıyla oynamayı sevenler için oyunda multiplayer, yani çok oyunculu modun olduğunu belirtelim. Arkadaşlarınızla birlikte yerine getireceğiniz çiftçilik işleri ve günlük görevlerle hiç sıkılmadan oynayacak ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Bizim Çiftlik Sahil APK dosyasını ücretsiz indirerek eğlenceli çiftlik oyununu hemen oynayın. İyi oyunlar.

Bizim Çiftlik Sahil ekran görüntüleri Bizim Çiftlik Sahil ekran görüntüleri Bizim Çiftlik Sahil ekran görüntüleri Bizim Çiftlik Sahil ekran görüntüleri Bizim Çiftlik Sahil ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Bizim Çiftlik Sahil APK güncellemesi ile:

Yaklaşan bahar mevsimine özel yeni etkinlikler eklenmiş,

Yeni görevler eklenmiş,

Otomatik giriş özelliği ile yeni takvim ödülleri eklenmiş,

Sohbet ve sistem mesajı arayüz tasarımı güncellenmiş.

Yorumlar

Bizim Çiftlik Sahil için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Bizim Çiftlik Sahil v4.3.000 için
LeveL hilesimi
Ziyaretçi3 yıl önce Bizim Çiftlik Sahil v4.3.000 için
COKGÜZEL
Ziyaretçi4 yıl önce Bizim Çiftlik Sahil v4.3.000 için
Guzel