The Simpsons™: Tapped Out ikon

The Simpsons™: Tapped Out

v4.33.1

The Simpsons™: Tapped Out, çizgi film serisi Simpsonsların hikayesini konu alan eğlenceli bir oyun.

 

Oyunun hikayesi Springfield şehrinin bir felakete uğramasıyla başlıyor. Size düşen görev Simpsons ailesiyle birlikte bu şehri yeniden kurmak ve onlarla birlikte eğlenceli oyunlar oynamak. Simcity tarzı bir şehir kurma simülasyonu olan oyunda çizgi filmdeki Marge, Lisa, Maggie ve diğer tüm karakterler var. Başlangıçta küçük evler inşa ederek ilerliyorsunuz ama para kazanmaya başladıkça apartman daireleri, iş ofisleri ve dükkanlar kurarak şehrinizi büyütüyorsunuz.

 

Şehrinizi kurabilmek için ihtiyaç duyacağınız tek şey para. Parayı da Simpsons karakterleriyle birlikte görevleri yerine getirerek kazanıyorsunuz. Bazen bir iş görüşmesi bazen bir bakım hizmeti tarzında olan bu görevlerde karakterin kontrolü tamamen sizde oluyor. Başarıyla tamamlayacağınız her görev ve bölüm sonrasında şehriniz için yeni bir yapının kilidi açılıyor.

 

The Simpsons™: Tapped Out üzerinde kurulan her şeyi ziyarete açık. Arkadaşlarınızın veya diğer oyuncuların şehirlerini ziyaret ederek kendi şehrinizin eksikliklerini görebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca diğer oyuncularla birlikte görev tamamlama oyunları da bulunuyor. Bir nevi turnuvaya benzeyen bu görevler daha çok ödül kazanmanızı sağlıyor.

 

Oyun çizgi film serisine uygun bir grafik yapısına sahip ve sezgisel kontrol birimi sayesinde karakterleri kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Electronic Arts tarafından ücretsiz olarak oyunculara sunulan The Simpsons™: Tapped Out APK dosyasını indirerek Springfield şehrini yeniden inşa etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüleri The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüleri The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüleri The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüleri The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.33.1

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.03.2018 - 10:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme138

Dosya boyutu 54.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8388

Güvenlik seçicileri
The Simpsons™: Tapped Out eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm The Simpsons™: Tapped Out versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder