Konuşan Benn ikon

Konuşan Benn

v3.5.1.14

Konuşan Benn, Benim Konuşan Tom benzeri klasikleşmiş android kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir oyun.

 

Benn, kimyasal maddeler ile uğraşırken onunla ister konuşarak ister dürterek vakit geçirmeye çalışmanız gerekiyor. Ayrıca laboratuvarda keşfedeceğiniz onlarca kimyasal test var, bu testleri yapabilmesi için de Benn'e yardımcı oluyorsunuz. Oyunda Benn ile konuştuğunuz zaman söylediklerinizi tekrar ediyor, onu dürterek, tokatlayarak ya da gıdıklayarak denney yapmasını engellediğiniz zaman ise komik tepkilerle sizi oldukça eğlendiriyor.

 

Android sanal hayvan yetiştirme oyunları arasında oldukça popüler olan Benn'in göbeğini ellerini ayaklarını ya da yüzünü gıdıklayarak boş vakitlerinizi eğlenceli hale çevirebilirsiniz. Aynı zamanda bu sevimli köpek ile yaptığınız konuşmaları video olarak kaydederek arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Outfit7 ekibinin geliştirdiği ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu oyuna ait Konuşan Benn APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Konuşan Benn ekran görüntüleri Konuşan Benn ekran görüntüleri Konuşan Benn ekran görüntüleri Konuşan Benn ekran görüntüleri Konuşan Benn ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.1.14

GeliştiriciOutfit7 Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.04.2018 - 12:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme545

Dosya boyutu 54.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8654

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder