Build Battle ikon

Build Battle APK

v1.4.0

Build Battle, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak bina inşa edeceğiniz başarılı bir Blockman oyunu.

 

Android inşaat oyunları arasında çok fazla bina yapılan oyun var, ancak Build Battle onlardan tamamen farklı bir kurguya sahip. Çünkü oyunda yapacağınız binalar diğer oyuncuların puanlarıyla oyunu kazanmanızı sağlayacak. Build Battle'ın oynanışını biraz daha açalım: Oyuna 8 gerçek oyuncu ile birlikte başlıyorsunuz. Her oyuncu, bölüm başında belirlenen tarzda ve sürede binayı inşa etmek zorunda. Bina inşaatları bittikten sonra diğer oyuncular binaları gezerek sahiplerine puan veriyorlar ve en yüksek puanı toplayan oyuncu yarışmayı kazanmış sayılıyor.

 

Android Minecraft PE için geliştirdiği yardımcı mod uygulamasıyla öne çıkan Blockman ekibi, Build Battle oyunuyla da kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda. Oyunun kontrolleri oldukça başarılı ve grafikler yine sevilen 2 boyutlu piksel tabanlı geliştirilmiş. Build Battle APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek oyuncularla bina inşaatı yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İyi oyunlar.

Build Battle ekran görüntüleri Build Battle ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Build Battle son sürümünde oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Build Battle için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Build Battle v1.4.0 için
Build battle çok iyi lan