Pet Rescue Saga ikon

Pet Rescue Saga APK

v1.172.11

Pet Rescue Saga, küp kutuları eşleştirip hayvanları kurtaracağınız eğlenceli bir oyun.

 

Saga serisindeki oyunlarda hep farklı hikayeler kullanan King'in geliştirdiği Pet Rescue Saga oyununda bu sefer hayvanları kurtarmak için eşleştirme oyunları oynuyorsunuz. Yüzlerce seviyenin olduğu oyunda her bölüm farklıklara zorluklara sahip. Ancak Saga serisinin diğer oyunlarında olduğu gibi Pet Rescue Saga'da da özel güçlendirici elmaslar ve küçük patlayıcılar bulunuyor. Atış platformunda karşınıza çıkacak bu öğeleri toplayarak zorlandığınız zamanlarda kullanabilirsiniz.

 

Yüzlerce seviye ile oldukça geniş bir oyun içeriğine sahip olan Pet Rescue Saga'de isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Multiplayer modu üzerinden aynı ağa bağlı arkadaşlarınızla birlikte bölümleri tamamlayabilir veya puan yarışı yapabilirsiniz. Pet Rescue Saga'da kullanılan eğlenceli animasyonlar oyunu gayet zevkli bir hale getirmiş. Bu eğlenceli oyunu oynamak için Pet Rescue Saga APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Pet Rescue Saga ekran görüntüleri Pet Rescue Saga ekran görüntüleri Pet Rescue Saga ekran görüntüleri Pet Rescue Saga ekran görüntüleri Pet Rescue Saga ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Heykel Sığınağı isimli yeni bir bölüm eklenmiş,

Yeni görevler eklenmiş,

Bazı seviyelerin zorluk dereceleri arttırılmış.

Yorumlar

Pet Rescue Saga için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Pet Rescue Saga v1.172.11 için
Güzel bir oyun