Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ikon

Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası APK

v1.16-minApi23

Water Park Craft GO APK ile eğlenceli su kayağı macerasına katılın.


Keyifli oyun kurgusu ile öne çıkan Water Park Craft GO oyununda kendinize ait bir su parkı inşa edecek ve diğer oyuncularla beraber eğlencenin keyfini çıkaracaksınız. Simülasyon tabanlı geliştirilen oyun craft ve build tarzını sevenler için oldukça başarılı bir deneyim sunuyor. İnşa edeceğiniz su parkında hangi aletlerin olacağına, tasarımlarına ve diğer tüm detaylara siz karar veriyorsunuz.


Oyunun başlarında su parkı için ihtiyaç duyacağınız birçok malzeme size sunuluyor. Yapacağınız parktan kazanacağınız para ile sahil kumu, atlama rampası ve yüksek kaydırak gibi eğlence amaçlı birçok malzemeyi parkınız için satın alabiliyorsunuz. Amacınız hem kendinizi hem de parkınıza gelen misafirleri eğlendirmek.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan Water Park Craft GO hem eğlenceli kurgusu hem de başarılı kontrol yapısı ile dikkat çekiyor. Water Park Craft GO APK dosyasını indirerek kendinize ait eğlenceli su parkınızı inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder