Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ikon

Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası APK

v1.16-minApi23

Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası Açıklama

Water Park Craft GO APK ile eğlenceli su kayağı macerasına katılın.


Keyifli oyun kurgusu ile öne çıkan Water Park Craft GO oyununda kendinize ait bir su parkı inşa edecek ve diğer oyuncularla beraber eğlencenin keyfini çıkaracaksınız. Simülasyon tabanlı geliştirilen oyun craft ve build tarzını sevenler için oldukça başarılı bir deneyim sunuyor. İnşa edeceğiniz su parkında hangi aletlerin olacağına, tasarımlarına ve diğer tüm detaylara siz karar veriyorsunuz.


Oyunun başlarında su parkı için ihtiyaç duyacağınız birçok malzeme size sunuluyor. Yapacağınız parktan kazanacağınız para ile sahil kumu, atlama rampası ve yüksek kaydırak gibi eğlence amaçlı birçok malzemeyi parkınız için satın alabiliyorsunuz. Amacınız hem kendinizi hem de parkınıza gelen misafirleri eğlendirmek.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan Water Park Craft GO hem eğlenceli kurgusu hem de başarılı kontrol yapısı ile dikkat çekiyor. Water Park Craft GO APK dosyasını indirerek kendinize ait eğlenceli su parkınızı inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.16-minApi23

GeliştiriciFat Lion Games: Crafting & Building Adventure

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi24.02.2021 - 10:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 73.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10779

GÜVENLİKİndireceğiniz Water Park Craft GO: Su Kaydırağı Binası Macerası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: games.fatlion.uphill.rush.racing.water.theme.park.free.minecraft.waterslide.games.exploration.lite.roblox.crafting.go.building

APK imzası: 6aafca599bfb731d29224d092ec091de77c16064

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder