Delicious World ikon

Delicious World APK

v1.1.0

Delicious World oyunu ile yepyeni bir yemek pişirme macerası sizleri bekliyor.


Emily isimli bir karakteri kontrol edeceğiniz oyunda, onun yaşam hedeflerini gerçekleştirmek ve onun restoranında birbirinden lezzetli yemekler yapmak için kolları sıvıyor; tüm görevleri yerine getiriyorsunuz. Android oyunları arasında Delicious World gibi birçok yemek ve restoran oyunu var, ancak bu oyun kendine özgü hikayesiyle öne çıkmayı başarıyor. Çünkü oyunda tam olarak Emily karakterinin tüm hayatında ona eşlik ediyorsunuz.


Delicious World'un hikayesi Emily'nin yeni bir restoran açması ile başlıyor. Bu restorandaki tüm yemekler, müşteri memnuniyet, Emily'nin özel hayatı ve diğer tüm kritik noktalar tamamen sizin kontrolünüzde ilerliyor. Bu hikayede size düşen en önemli görev Emily'nin kendini ve işini geliştirmesine yardımcı olmak. İlk bölümlerde küçük bir restorandan başlayacağınız görevleri, büyük ve göz alıcı bir restorana dönüştürün, Emily'nin mutluluğuna siz de ortak olun.


GameHouse stüdyosunun geliştirdiği Delicious World'un grafikleri gayet başarılı. Özellikle akıcı oyun hikayesi sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Android yemek pişirme ve restoran tarzı oyunları seviyorsanız, Delicious World APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder