Delicious World ikon

Delicious World APK

v1.59.2

Delicious World Açıklama

Delicious World oyunu ile yepyeni bir yemek pişirme macerası sizleri bekliyor.


Emily isimli bir karakteri kontrol edeceğiniz oyunda, onun yaşam hedeflerini gerçekleştirmek ve onun restoranında birbirinden lezzetli yemekler yapmak için kolları sıvıyor; tüm görevleri yerine getiriyorsunuz. Android oyunları arasında Delicious World gibi birçok yemek ve restoran oyunu var, ancak bu oyun kendine özgü hikayesiyle öne çıkmayı başarıyor. Çünkü oyunda tam olarak Emily karakterinin tüm hayatında ona eşlik ediyorsunuz.


Delicious World'un hikayesi Emily'nin yeni bir restoran açması ile başlıyor. Bu restorandaki tüm yemekler, müşteri memnuniyet, Emily'nin özel hayatı ve diğer tüm kritik noktalar tamamen sizin kontrolünüzde ilerliyor. Bu hikayede size düşen en önemli görev Emily'nin kendini ve işini geliştirmesine yardımcı olmak. İlk bölümlerde küçük bir restorandan başlayacağınız görevleri, büyük ve göz alıcı bir restorana dönüştürün, Emily'nin mutluluğuna siz de ortak olun.


GameHouse stüdyosunun geliştirdiği Delicious World'un grafikleri gayet başarılı. Özellikle akıcı oyun hikayesi sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Android yemek pişirme ve restoran tarzı oyunları seviyorsanız, Delicious World APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Delicious World APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni lezzet tarifleri eklenmiş.

Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri Delicious World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.59.2

GeliştiriciGameHouse

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi01.07.2019 - 11:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme58

Dosya boyutu 74.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9696

GÜVENLİKİndireceğiniz Delicious World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamehouse.deliciousdinercooking

APK imzası: 6fc74e17117e7ea767b8d5f24db4cc8300d01678

Delicious World eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Delicious World versiyonları:
  • 1. Delicious World v1.1.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder