Hello Kitty Nail Salon ikon

Hello Kitty Nail Salon APK

v1.9

Hello Kitty Nail Salon Açıklama

Hello Kitty Nail Salon oyunu ile Kitty'nin eğlenceli manikür hikayesine ortak olun.


Sevimli Hello Kitty karakterini kontrol edeceğiniz oyunda manikür görevlerini yerine getirerek ortaya eğlenceli tasarımlar çıkartıyorsunuz. Evet, oyundaki göreviniz manikür yapmak. Bunun için her seviyede karşınıza farklı tırnak şekilleri, oje renkleri ve tırnak tasarımları geliyor. Ayrıca tırnakları isterseniz stickerlar ile daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.


Android Hello Kity oyunları arasında yer alan bu oyun, hem grafikleri hem de hassas kontrolleri ile çocuklar için gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Hello Kitty Nail Salon APK dosyasını şimdi indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hello Kitty Nail Salon ekran görüntüleri Hello Kitty Nail Salon ekran görüntüleri Hello Kitty Nail Salon ekran görüntüleri Hello Kitty Nail Salon ekran görüntüleri Hello Kitty Nail Salon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9

GeliştiriciBudge Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi28.12.2019 - 16:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme95

Dosya boyutu 80.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10061

GÜVENLİKİndireceğiniz Hello Kitty Nail Salon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.budgestudios.HelloKittyNailSalon

APK imzası: 1dc880458b27ddab153a61d985c2ab7d7ef507f9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Hello Kitty Nail Salon için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Hello Kitty Nail Salon v1.9 için
hello kitty